Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Będzie kolejny sezon!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Boskich: zobaczymy kolejny sezon serialu.


Reklama

- Wkrótce rozpoczynamy zdjęcia do nowej serii. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już jesienią widzowie będą mogli oglądać dalsze losy Boskich - oświadczył serialowy Tomek, czyli Maciej Musiał. Nic dziwnego, wszak Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak) i ich synowie każdego tygodnia bawią kilka milionów widzów, a ich popularność nie słabnie. Póki co, ekipa niedawno świętowała ostatni klaps na planie 6. sezonu.

Chwilową przerwę w zdjęciach Małgorzata Kożuchowska na pewno wykorzysta na spędzenie czasu z synkiem, Janem Franciszkiem. Ale zanim rozstaniemy się na kilka tygodni z szaloną rodzinką, czeka nas jeszcze kilka odcinków, w tym ten najważniejszy - finał 6. serii. Boscy postarają się, żeby nie było nudno.

- Zamieniasz się w tatuśka. Żonka, telewizorek, skrzydełka w kubełku - drwić będzie Tomek z brata, gdy Kuba (Adam Zdrójkowski) odmówi pójścia z nim na imprezę, na której - to słowa Tomka - będzie, co wyrwać. Tłumaczenia Kuby, że jest umówiony z Paulą, tylko rozśmieszą najstarszego z braci.

Co poza tym?

Chłopcy przeprowadzą z rodzicami kilka niezwykle interesujących rozmów. Kacper (Mateusz Pawłowski) postawi sobie za punkt honoru, by przekonać Natalię i Ludwika, że powinni adoptować małego kotka oraz udowodni im, iż podczas gdy nie ma go w domu, myszkują w jego rzeczach. Kuba pod pretekstem udoskonalania znajomości języka angielskiego wymusi na ojcu zapłatę 200 złotych za wycieczkę do Krakowa. Tomek natomiast wda się z Boskimi w dyskusję o legalizacji marihuany.

- Kiedy oni wreszcie się wyprowadzą? - zapyta Ludwik żonę, gdy w końcu zostaną sami. Oboje uznają jednak, że mają... kochane dzieci. - Fajne chłopaki, no! - podsumuje Boski.


a.im./MG

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje