Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5199
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski zostanie... królem parkietu?

Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", ma przed sobą bardzo ciekawe miesiące. We wrześniu rozpocznie naukę w liceum i - jak donoszą plotkarskie media - stanie do walki o Kryształową Kulę.

24 czerwca, tuż po powrocie z Francji, dokąd pojechał, by kibicować polskim piłkarzom podczas Euro 2016 i zwiedzić Paryż, Adam Zdrójkowski odebrał świadectwo ukończenia gimnazjum.

Kilka dni później media obiegła wiadomość, że nazwisko odtwórcy roli Kuby Boskiego w "rodzince.pl" znajduje się na liście uczestników 6. edycji polsatowskiego "Tańca z gwiazdami", a 16-letni aktor lada moment rozpocznie treningi do występów w od lat bijącym rekordy oglądalności programie.

Reklama

Adam nie potwierdził dotąd, czy rzeczywiście pojawi się we wrześniu na parkiecie. Nie zaprzeczył jednak, że przygotowuje się do walki o czek na 100 tysięcy złotych, który jest główną nagrodą w programie, choć zazwyczaj od razu dementuje nieprawdziwe informacje na swój temat pojawiające się w kolorowej prasie i na portalach plotkarskich, więc coś musi być na rzeczy...

Jeśli Adam Zdrójkowski wystąpi tej jesieni w "Dancing With the Stars", będzie najmłodszym uczestnikiem show w całej historii polskich edycji programu (do tej pory tytułem tym cieszyła się Julka Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość").

Kiedy wiosną 2005 roku dziennikarz TVN Olivier Janiak jak pierwszy sięgnął po Kryształową Kulę i cieszył się zwycięstwem w 1. edycji "Tańca z gwiazdami", Adam świętował właśnie swe 5. urodziny. Miał już wtedy za sobą debiut przed kamerą, bo 2 lata wcześniej po raz pierwszy zagrał w reklamie i tak bardzo mu się to spodobało, że kiedy pojawiła się propozycja występu w następnej, nie mógł się wręcz doczekać, kiedy znów zjawi się na planie.

Na dużym ekranie Adam Zdrójkowski zadebiutował w 2008 roku w filmie "Boisko bezdomnych", rok później razem z bratem bliźniakiem dołączył do obsady serialu "Rodzina zastępcza", a w 2011 roku po raz pierwszy wcielił się w Kubę Boskiego w "rodzince.pl".

Dziś jest najpopularniejszym polskim nastolatkiem i - jeśli zatańczy w show Telewizji Polskiej - ma ogromne szanse, by zostać królem parkietu i wygrać program, bo może liczyć na głosy prawie 800 tysięcy fanów, którzy polubili jego oficjalny profil na Facebooku i lajkują każde zdjęcie, jakie zamieszcza na swej tablicy.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje