rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3796
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„rodzinka.pl”: Adam Zdrójkowski poprowadzi nowe show Dwójki!

Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", poprowadzi nowe show Dwójki! 17-letni aktor wygrał casting na gospodarza programu "The Voice Kids" i rozpoczął już pracę na planie show, które na antenie TVP2 po raz pierwszy pojawi się na początku stycznia.

To już pewne! Adam Zdrójkowski poprowadzi "The Voice Kids", czyli "The Voice of Poland" dla dzieciaków. Młodziutki aktor nie kryje, że praca na planie sprawia mu wielką radość i zachęca fanów obserwujących jego profil na Facebooku, by - jak mówi - wbijali do studia, zasiadali na widowni i razem z nim przeżywali wielkie emocje, kibicując uczestnikom show.

Reklama

Serialowego Kubę Boskiego z "rodzinki.pl" wspiera w roli prowadzącego programu... Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia Chodakowska z "M jak miłość". Aktorka zdementowała właśnie plotki, jakoby straciła pracę w TVP z powodu przyjęcia roli w serialu konkurencyjnej stacji i udziału w protestach przeciwko nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. Gwiazda "Emki" została współgospodynią "The Voice Kids" i nagrywa już pierwsze odcinki nowego show Dwójki.

Adam Zdrójkowski, który jeszcze niedawno nie był pewny, co zamierza robić po maturze, jest coraz bliższy podjęcia decyzji, by związać swą przyszłość z show-biznesem. Nie zdecydował jeszcze co prawda, czy pójdzie w ślady Macieja Musiała, czyli Tomka Boskiego z "rodzinki.pl", który studiuje aktorstwo, ale nie wyklucza, że będzie ubiegał się o indeks szkoły teatralnej. Na razie chce jak najlepiej wywiązać się z roli prowadzącego "The Voice Kids" (przypomnijmy, że w "dorosłej" wersji "The Voice of Poland" w rolę tę od kilku lat wciela się z ogromnym powodzeniem Maciej Musiał).

Adam Zdrójkowski jest dziś bez wątpienia najpopularniejszym nastolatkiem w Polsce - ma 725 tysięcy fanów na Facebooku, każdy jego post niemal od razu spotyka się z reakcją kilku tysięcy osób. Odtwórca roli Kuby Boskiego jest też najmłodszą w historii Telekamer "Tele Tygodnia" gwiazdą nominowaną do tej prestiżowej nagrody (w styczniu walczył o statuetkę w kategorii "Nadzieja Telewizji", którą rok wcześniej zdobył... Maciej Musiał). 

W roli gospodarza "The Voice Kids" Adama po raz pierwszy zobaczymy na początku stycznia - właśnie wtedy Dwójka rozpocznie emisję swojego nowego show.

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje