Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pożegnała się z kolejną rolą! Czy na zawsze?

Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", pożegnała się w czwartek ze swoimi serialowymi dzieciakami. Na bankiecie z okazji zakończenia zdjęć do drugiej transzy "rodzinki.pl" dowiedziała się jednak, że nie rozstaje się z rolą Boskiej definitywnie. Jest pewne, że po kilkumiesięcznej przerwie gwiazdy "rodzinki.pl" znów staną przed kamerą.

- Nasza rodzinka nie rozpada się! Nie żegnamy się z serialem na zawsze! Robimy sobie tylko krótką przerwę - zapewniała podczas bankietu producentka Dorota Kośmicka-Gacke.

Reklama

Nie jest tajemnicą, że drugi sezon "rodzinki.pl" ma o wiele mniej widzów niż pierwszy. Właśnie dlatego szefowie TVP zdecydowali, że Boscy muszą na pewien czas zniknąć z ekranu. Wiadomo już, że "rodzinkę.pl" zastąpi wiosną w Dwójce nowy serial komediowy "Ja to mam szczęście".

Małgorzata Kożuchowska, która w tym roku pożegnała się już także z rolą Hanki Mostowiak z "M jak miłość", nie zostanie jednak bez pracy, bo przecież od niedawna kręci swój kolejny serial.

W "Prawie Agaty" gra prokurator Martę Okońską i właśnie tej postaci poświęci teraz cały swój czas.

Na bankiecie "rodzinki.pl" Małgosi towarzyszyli jej serialowi synowie: Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski, czyli Tomek, Kuba i Kacper. Zabrakło tylko Tomasza Karolaka, czyli Ludwika Boskiego, któremu inne zawodowe obowiązki przeszkodziły w udziale w uroczystości zorganizowanej po zakończeniu zdjęć do emitowanej właśnie transzy serialu.

Ekipa "rodzinki.pl" pracowała na planie drugiego sezonu od maja do września tego roku. Przypomnijmy, że serial reżyserował Patrick Yoka, który wcześniej współtworzył m.in. "Nianię", "Helę w opałach" i "Falę zbrodni".

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje