Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4793
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powrót na łono "rodzinki.pl"

19 maja padł pierwszy klaps na planie 2. sezonu "rodzinki.pl". Wszystko wskazuje na to, że serial na dłuższy czas wpisze się w ramówkę TVP 2. Mimo że jedna z pierwszych nakręconych scen kończy się awanturą, aktorzy z przyjemnością powrócili na łono popularnej rodzinki.

Pierwszy sezon serialu realizowanego według formatu kanadyjskiego cieszył się na tyle dużą oglądalnością, że TVP bez wahania zdecydowała o wyprodukowaniu kolejnej części.

Reklama

- Cieszę się, że udało nam się stworzyć serial, w którym rodzinę Kiepskich zastąpiła nowocześniejsza rodzina Boskich - Rafał Rastawicki, dyrektor telewizyjnej Dwójki nie szczędził zachwytów nad "rodzinką.pl" podczas konferencji prasowej - Trzecia seria też jest już w drodze.

Tymczasem od września telewidzowie będą mogli śledzić drugi sezon przygód Natalii (Małgorzata Kożuchowska), Ludwika (Tomasz Karolak) i trójki ich niesfornych synów. Boscy staną przed kolejnymi, nie zawsze wygodnymi, wyzwaniami rodzicielskimi. Wśród nowych bohaterów pojawią się rodzice serialowej mamy i sympatia Tomka granego przez Macieja Musiała.

- Tym razem więcej zdjęć będziemy realizować w plenerach - zapowiada Małgorzata Kożuchowska - Przez to serial uzyska nieco świeżości i lekkości.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje