Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Polski showbiznes jest... nudny

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", stwierdził podczas rozmowy z gospodarzem internetowego programu "20m2 Łukasza", że polski showbiznes jest bardzo nudny!


Reklama


- Nie mam chyba prawa oceniać showbiznesu, bo za krótko i za mało w nim siedzę, ale uważam, że jest nudny - powiedział Maciek, pytany, jak ocenia to, co dzieje się w świecie polskich gwiazd.

- Cały czas czytam tylko o tym, jak kto się ubrał na imprezę, jaką czapkę włożyła Anna Mucha albo jakiej nie włożyła... Wieje nudą! - stwierdził 18-letni aktor.

Maciek zdaje sobie sprawę, że jest częścią polskiego showbiznesu i często musi się powstrzymywać przed robieniem rzeczy, na które mogą sobie pozwolić jego anonimowi koledzy.

- Muszę się po prostu pilnować - śmieje się serialowy Tomek Boski z "rodzinki.pl".

Przy okazji wizyty w kawalerce Łukasza Jakóbika Maciej Musiał opowiedział też o dziewczynach, jakie mu się podobają i o uczuciu, jakie połączyło go kiedyś z pewną Angielką.

- Ostatnio tak naprawdę mocno byłem zakochany dwa lata temu. To uczucie nie miało jednak szans! Poznaliśmy się na wakacjach, potem wróciłem do Polski, ona została w Anglii... - zwierzył się.

- Wrażliwa, dojrzała, ciemnowłosa, inteligentna, mająca swoje zdanie - tak natomiast określił dziewczynę, która ma szansę zdobyć jego serce.

Maciek wie, że trudno mu będzie znaleźć dziewczynę, która pokocha go za to, jaki jest, a nie dlatego, że jest znany i popularny.

- W showbiznesie nie lubi się ludzi za to, co robią, ale za to, kim są. Mam tego świadomość, ale od razu wyczuwam fałsz - powiedział.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | Rodzinka.pl | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje