Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pojechał na pokaz mody do... Katowic

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", stara się być za pan brat z najnowszymi trendami w... modzie. 18-letni aktor, który swoją twarzą firmuje jedną z nowych odzieżowym marek, wybrał się ostatnio aż do Katowic, by osobiście sprawdzić, co w modzie piszczy!

Maciej Musiał uważany jest - mimo bardzo młodego wieku - za jednego z najlepiej ubranych aktorów w Polsce. Doskonale orientuje się, co powinno się nosić, by wyglądać po prostu modnie i efektownie! Na czerwonym dywanie zawsze świetnie się prezentuje i zwraca uwagę doskonałymi stylizacjami. Nic w tym dziwnego - Maciek jest przecież częstym gościem na pokazach mody, pomaga też swym przyjaciołom zajmującym się projektowaniem ubrań w promocji tworzonych przez nich kolekcji, stara się być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Reklama

W miniony weekend Maciej Musiał pojechał aż do Katowic, by uczestniczyć w wielkim modowym święcie Silesia Fashion Look.

Trwające kilka godzin pokazy znanych kreatorów i debiutujących projektantów Maciek oglądał w towarzystwie m.in. Edyty Herbuś, czyli Marty Orłowskiej z "Klanu", i Katarzyny Cichopek, czyli Kingi Filarskiej-Zduńskiej z "M jak miłość".

- Do tego, że modą można się fajnie bawić, przekonały mnie znane blogerki - Maffashion i Jessica Merceses, które poznałem podczas łódzkiego Fashion Week. Nie kryję, że podoba mi się atmosfera towarzysząca pokazom, a świat mody jest mi od jakiegoś czasu bliski - powiedział Maciej Musiał w jednym ze swych ostatnich wywiadów.

Maciek przyznaje, że najbardziej podobają mu się ubrania, które projektują jego przyjaciele z firmy Yummy Bear, ale zaznacza, że nie jest "niewolnikiem" jednej marki i stara się eksperymentować z modą.

- Kiedyś w ogóle nie interesowała mnie moda, ale od pewnego czasu po prostu zwracam uwagę na to, co na siebie zakładam - twierdzi.

Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć, jak Maciej Musiał i inne znane z seriali gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie tuż przed udziałem w Silesia Fashion Look w Katowicach.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | seriale | Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje