Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4793
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Po raz drugi zostanie ojcem?

Wieść o tym, że Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", za pół roku po raz drugi zostanie tatą, to najgorętszy news ostatnich dni. Jak podał dwutygodnik "Show", partnerka aktora - Viola Kołakowska - jest w trzecim miesiącu ciąży. Ani ona, ani Tomek nie potwierdzili jednak oficjalnie, że to prawda.Podczas zorganizowanej w miniony piątek konferencji prasowej z udziałem gwiazd "rodzinki.pl" Tomasz Karolak kategorycznie odmawiał udzielania odpowiedzi na pytania związane z jego życiem prywatnym. Poprosił dziennikarzy przeprowadzających z nim wywiady, by skupili się na serialu i postaci, którą w nim kreuje.

Reklama

Chętnie mówił o tym, jakim ojcem jest Ludwik Boski, zdradzał, co wydarzy się w 3. serii "rodzinki.pl", opowiadał o swoich serialowych synach, ale pytania na temat własnej rodziny zbywał milczeniem...


Nie jest tajemnicą, że narodziny córeczki Lenki były jednym z najważniejszych momentów w życiu Tomasza Karolaka. Cztery i pół roku temu, gdy dowiedział się, że będzie ojcem, żartował, że nie widzi się w roli taty. Był zaskoczony i przerażony!

Dziś mówi, że choć na początku bał się, że dziecko ograniczy jego swobodę, to jednak nie wyobraża już sobie swojego świata bez córki. Nie kryje, że długo uczył się być ojcem, ale teraz świetnie sobie radzi w tej roli.


- Lenka jest najważniejszą dziewczyną w moim życiu. Dla niej zrobiłbym wszystko! - powiedział, kiedy jego córeczka miała trzy lata, dodając, że stracił wiele cennych momentów z jej życia i nie zamierza dłużej być tatą weekendowym. Włączył się aktywnie w wychowywanie Leny i zadbał, by czuła się naprawdę kochana.


- W roli ojca można się sprawdzić tylko wtedy, gdy jest się blisko swojego dziecka - wyznał w wywiadzie.


Jak informuje dwutygodnik "Show", Tomasz Karolak i Viola Kołakowska rozglądają się właśnie za przestronnym domem, do którego mogliby się wprowadzić po narodzinach ich drugiego dziecka.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje