Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5019
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oto cztery kąty młodego Boskiego!

W finale czwartego sezonu "rodzinki.pl" Tomek (Maciej Musiał) oznajmił rodzicom, że wyprowadza się z rodzinnego domu do wynajętego mieszkania. Cztery kąty młodego Boskiego na ekranie zobaczymy dopiero we wrześniu, a u nas już dziś!

Przypomnijmy, że jeszcze przed wakacjami Tomek sondował swoich rodziców, Natalię (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), ile by dołożyli mu do czynszu, gdyby  zdecydował się na wyprowadzkę z rodzinnego domu. I choć mama sprytnie starała się przekonać go do zostania pod wspólnym dachem Boskich, on jednak zdecydował, że postawi na swoim.

Reklama

Efekt? Tomek  - razem z kumplami Bolem (Daniel Dziorek) i Maćkiem (Jan Raubo) - wynajmie sobie mieszkanie, stawiając tym samym swoich rodziców przed faktem dokonanym. Natalia i Ludwik, choć początkowo sprzeciwiali się wyprowadzce syna, ostatecznie pomogą mu urządzić się w nowym gniazdku

Kwadrat w superpunkcie

Nowe mieszkanko Tomka Boskiego zostało wybudowane od podstaw na terenie Telewizji Polskiej, a konkretnie w w hali zdjęciowej przy ul. Samochodowej w Warszawie. Jego koncepcję opracował scenograf Jacek Osadowski. Żeby było ciekawiej, leży ono nieopodal... domu rodziców Tomka. Ma do nich jakieś... 30 sekund drogi.

W scenariuszu pierwsze kawalerskie gniazdo Tomka znajduje się w centrum miasta. "Kwadrat w superpunkcie, odnowione, jasne, słoneczne, ciche, bez insektów, wanna, w pobliżu sklepy, przedszkole, niski czynsz"... 

Pranie do mamusi

Gdy Tomek wyprowadzi się z domu, jego pokój zajmie brat Kuba (Adam Zdrójkowski). W pewnym momencie Natalia zorientuje się, że najstarszy synek zabrał lodówkę z piwnicy oraz półkę. Jak się okaże, nie do końca zechce się usamodzielnić. Będzie tęsknił za rodzinnym domem pełnym smacznego jedzenia. I dlatego zacznie tak lawirować, żeby nie martwić się o wałówkę. Przykłady? Będzie codziennie wpadał do rodziców na obiadek. Mało tego: ukradkiem będzie wyżerał im z lodówki. Przy okazji wręczy mamusi plecak z ubraniami do wyprania... Poza tym na porządku dziennym staną się częste wizyty rodziców i dostawy zakupów.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia dokumentujące urządzanie pierwszego gniazdka Tomka Boskiego.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje