Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5198
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Obsypuje przyjaciół świątecznymi upominkami

Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", uwielbia obdarowywać najbliższych prezentami. Boże Narodzenie to dla aktorki doskonały pretekst, by obsypać wprost upominkami wszystkich przyjaciół!

Boże Narodzenie to dla Małgorzaty Kożuchowskiej wyjątkowe święta. Aktorka, wychowana w domu, w którym zawsze ogromną wagę przywiązywano do tradycji, już na kilka dni przed wigilią rozpoczyna przygotowania do bożonarodzeniowych spotkań z najbliższymi i przyjaciółmi. Choć ma bardzo dużo pracy, bo praktycznie nie schodzi ostatnio z planu 4. serii "rodzinki.pl", stara się dotrzeć z życzeniami i prezentami do wszystkich, których szanuje i lubi.

Reklama

Niedawno, w dzień, na który wróżbici przepowiadali koniec świata, Małgosia odwiedziła swoją ulubioną kreatorkę mody Gosię Baczyńską. Znają się od dawna, a projektantka nie kryje, że aktorka jest jej muzą i ukochaną gwiazdą. Małgorzata Kożuchowska zjawiła się w atelier przyjaciółki z ogromną poduchą...

- Uwielbiam obdarowywać znajomych prezentami. Zawsze staram się wybierać niebanalne upominki - powiedziała tuż po tym, jak wzruszona Gosia Baczyńska odebrała od niej życzenia i prezent.

Małgosia, o czym niedawno napisała w swoim felietonie w jednym z tygodników, bardzo ubolewa nad tym, że święta Bożego Narodzenia straciły swój dawny urok i czar, skomercjalizowały się i są dziś przede wszystkim powodem do robienia... zakupów.

- Ludzie coraz częściej zapominają, że święta to czas miłości i spokoju, jedyny okres w roku, który można i trzeba w całości poświęcić rodzinie i przyjaciołom - twierdzi aktorka.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kożuchowska Małgorzata | Rodzinka.pl | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama