Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowe serialowe propozycje

TVP1 i TVP2 szykują serialowe nowości na wiosnę.

Wiosną 2011 roku aa antenie TVP1 pojawi się nowy sezon "Rancza". Oczywiście obecność w ramówce takich seriali, jak "Klan", "Plebania" czy "Ojciec Mateusz" nie jest zagrożona. Jednak nie wiadomo, co będzie z "Ratownikami".

Reklama

Tymczasem wiosną w TVP2 nie zabraknie takich pozycji, jak "M jak miłość", "Barwy szczęścia" oraz Na dobre i na złe". Z informacji "Rzeczpospolitej" wynika, że wiosną w TV2 nie zobaczymy seriali "Tancerze" oraz "Licencja na wychowanie".

W Jedynce i Dwójce ich miejsce zajmą wiosną trzy nowe produkcje: historyczny serial "1920. Wojna i miłość", którego pilotażowy odcinek emitowany był w listopadzie; serial z Martą Żmudą-Trzebiatowską i Mateuszem Damięckim "Chichot losu" oraz "Rodzinka.pl", z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem.

Z kolei na jesień 2011 roku telewizyjna Jedynka planuje emisję serialu "Życie nad rozlewiskiem", który ma być kontynuacją poprzednich seriali "Dom nad rozlewiskiem" oraz "Miłość nad rozlewiskiem". W jesiennych planach jest także czwarta seria "Czasu honoru".

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Chichot Losu | 1920. Wojna i miłość | Ranczo | Czas honoru

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje