Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5197
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Młode gwiazdy "rodzinki.pl" szykują się do ślubu?

Wszystko wskazuje na to, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, czyli Agata i Kuba z "rodzinki.pl", bardzo poważnie myślą o... ślubie. Na palcu młodziutkiej aktorki od pewnego czasu lśni piękny pierścionek. Czy to dowód, że ukochany już poprosił ją o rękę?


Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są jedną z najsympatyczniejszych i najmłodszych par w polskim show-biznesie. Ona kilka dni temu skończyła 20 lat, on pod koniec maja świętować będzie 19. urodziny. Fakt, że oboje dopiero rozpoczynają dorosłe życie, nie przeszkadza im bardzo poważnie myśleć o przyszłości. Jak informują serwisy plotkarskie, aktorska para właśnie się zaręczyła!

Reklama

Kilka dni temu fotoreporterzy wypatrzyli bowiem na palcu Wiktorii śliczny pierścionek z brylancikiem, mający być niezbitym dowodem na to, że przyjęła oświadczyny Adama... Uważni obserwatorzy zauważyli jednak, że młodziutka aktorka nosi pierścionek na środkowym - a nie, jak się przyjęło w przypadku pierścionka zaręczynowego - na serdecznym palcu.

W dodatku okazuje się, że Wiktoria ma ten pierścionek już przynajmniej od miesiąca (lśnił na jej dłoni m.in. podczas Wieczoru z gwiazdami, czyli imprezy promującej wiosenną ramówkę Telewizji Polsat). Ani ona, ani Adam na razie nie zdementowali plotek o ich rzekomych zaręczynach oraz o tym, że rozpoczęli już przygotowania do ślubu... Nie kryją jednak, że są w sobie bardzo zakochani i chcieliby przejść przez życie razem.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje