Reklama

Małgorzata Kożuchowska w skąpym bikini! 50 lat, a ciało nastolatki!

Małgorzata Kożuchowska, czyli niezapomniana Natalia Boska, wybrała się na zasłużony urlop. Na swoim Instagramie na bieżąco relacjonuje chwile spędzane w pięknych okolicznościach przyrody. Ostatnio na swoim profilu zamieściła fotografie, na których widać, jak pozuje w stroju kąpielowym. Gwiazda wciąż może pochwalić się nienaganną figurą!

Małgorzata Kożuchowska - popularność

Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Sławę przyniosły jej szczególnie role serialowe - wcielała się m.in. w Hankę Mostowiak w "M jak miłość", czy Natalię Boską w "rodzince.pl". Mimo wielu projektów sprawnie udaje jej się łączyć życie zawodowe z prywatnym. Od 13 lat jest żoną dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego, a 8 lat temu została mamą Jasia. Gwiazda jest też niezwykle aktywna w mediach społecznościowych - jej profil na Instagramie śledzi już ponad milion osób! Aktorka nie pozostaje dłużna fanom i chętnie dzieli się z nimi swoją codziennością.

Reklama

Małgorzata Kożuchowska w stroju kąpielowym

Ostatnio aktorka pochwaliła się internautom zdjęciami z urlopu na Malediwach. Gwiazda spędza czas w pięknych okolicznościach natury, odpoczywając od codziennych obowiązków. Wolny czas spędza przede wszystkim nad oceanem, czego potwierdzeniem są najnowsze fotografie. Kożuchowska zapozowała w samym bikini i rozpaliła wyobraźnię fanów! Mimo że skończyła w tym roku 50 lat wciąż emanuje seksapilem. Pod zdjęciem aktorki posypały się pozytywne komentarze, a fani nie kryli zachwytu. "Obłędne zdjęcie" - pisali.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL