Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4733
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata Kożuchowska rezygnuje z pracy

Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", najwyraźniej przygotowuje się do długiego urlopu macierzyńskiego.


 

Reklama

Jak donosi jeden z plotkarskich portali, Małgorzata Kożuchowska już od dawna przygotowywała się finansowo na przyjście na świat potomka. Aktorka jeszcze przed zajściem w ciążę podobno odłożyła 2 miliony złotych. Oszczędna gwiazda zgromadziła tę kwotę z licznych występów w telewizyjnych serialach, programach i na bankietach.

W tej chwili wycofała się z czynnego życia "celebryckiego" i skupiła się jedynie na pracy na planie spotów reklamowych jednej z sieci komórkowych. Z informacji portali plotkarskich wynika, że "zarabia tam krocie".

"To był trudny czas. Długo wahała się, czy zrezygnować z pracy. Jednak lekarz prowadzący jej ciążę obawiał się skutków stresu związanego z intensywną pracą w teatrze i na planie serialu 'rodzinka.pl'. Małgosia wszystkie te zalecenia wzięła sobie bardzo do serca i ostatecznie zrezygnowała z pracy. Dobro maleństwa jest dla niej najważniejsze" - mówi informator "Świat i Ludzie".

Czy Małgosia Kożuchowska zniknie na długo z ekranów i poświęci się tylko rodzinie? Chcielibyście, by jak najszybciej powróciła na plan jednego z polskich seriali?

Dowiedz się więcej na temat: Kożuchowska Małgorzata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje