Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata Kożuchowska pokazała mamę. Takie zdjęcia to rzadkość!

Małgorzata Kożuchowska pokazała nowe zdjęcia, na których pojawiła się również jej mama. Obie panie wybrały się w zagraniczną podróż. "Super dziewczyny" - brzmi jeden z wielu pozostawionych komentarzy.

Małgorzata Kożuchowska z mamą na Instagramie

Już wkrótce Dzień Matki - w Polsce święto wszystkich mam wypada 26 maja.

Wspaniałą wyprawę dla swojej mamy zorganizowała Małgorzata Kożuchowska - aktorka znana z takich produkcji jak m.in. "M jak miłość", "rodzinka.pl" czy "Proceder". 51-letnia gwiazda z mamą wybrała się do Francji, by tam podziwiać występy naszej tenisistki Igi Świątek. Obie miały okazję obserwować mecz Igi, a fotografiami z tego wydarzenia Kożuchowska podzieliła się z internautami.

Na pierwszej fotografii paniom towarzyszy również Daria Abramowicz, która jest psychologiem.

Reklama

"Cudowny dzień! Lepszego prezentu z okazji Dnia Matki nie mogłyśmy się spodziewać! Brawo @iga.swiatek ! Dziękujemy @abramowiczdaria ! Love! See you next time i trzymamy mocno kciuki!!!" - napisała pod zdjęciami Kożuchowska.

Kim jest mama pięknej aktorki?

Kim jest mama Małgorzaty Kożuchowskiej? Z informacji dostępnych w sieci wynika, że pani Jadwiga to nauczycielka, która wychowała trzy córki - Małgorzata Kożuchowska jest najstarsza z rodzeństwa.

Sama aktorka dość rzadko publikuje osobiste, rodzinne kadry, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Jej wpis został szybko dostrzeżony przez internautów, którzy nie szczędzili paniom komplementów.

"Piękna Ty, piękna mama piękna foto", "Jak miło widzieć takie szczęśliwe buzie", "Super dziewczyny!", "Piękne i wspaniałe panie" - piszą użytkownicy.

Prywatnie Małgorzata Kożuchowska to też mama. Aktorka ma syna Franciszka, a jego ojcem jest mąż gwiazdy, dziennikarz Bartłomiej Wróblewski.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy