Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5250
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata Kożuchowska podczas kwarantanny zaszalała z fryzurą

Wiele polskich gwiazd podczas kwarantanny decyduje się na metamorfozę. Jedne nie mają wyjścia, inne chcą nieco zaszaleć ze swoim wizerunkiem. Wszystkich przebiła niepodważalnie Małgorzata Kożuchowska, która... pokazała się z zielonymi włosami!

Ze względu na panującą obecnie w Polsce i na świecie sytuację wiele gwiazd przechodzi metamorfozy - jedni na własne życzenie, inni nie mając wyjścia. Celebrytki zrzucają sztuczne rzęsy i mocne makijaże, na ich głowach zaczynają pojawiać się odrosty. 

Reklama

Ponieważ wszystkie salony kosmetyczne i zakłady fryzjerskie są zamknięte, wszyscy mogą w tym czasie liczyć tylko na siebie w zakresie dbania o urodę. Metamorfozę podczas kwarantanny przeszła także Małgorzata Kożuchowska. Aktorka występująca w przeszłości w serialach takich jak m. in. "M jak miłość", "Rodzinka.pl" czy "Druga szansa", a obecnie grająca w "Motywie", zdecydowała się naprawdę zaszaleć z wizerunkiem. 

Postanowiła na chwilę zmienić kolor włosów na zielony. Założyła oryginalną perukę, by w tym trudnym czasie wywołać uśmiech na twarzach internautów. "Nawet jeśli nie jest Ci do śmiechu, spójrz na to zdjęcie i uśmiechnij się!" - napisała aktorka.


Autor: Marta Staroń 

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje