Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4627
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

Od 6 marca na antenie TVP 2 premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.Reklama

Przerwa na planie serialu "rodzinka.pl" trwała przez rok. W tym czasie Małgorzata Kożuchowska mogła skupić się na macierzyństwie (w październiku urodziła syna). Pod koniec ubiegłego roku ruszyły zdjęcia do nowych odcinków.

Aktorka miło wspomina powrót do pracy. "To był sympatyczny powrót. Zostałam przyjęta bardzo ciepło. Było mi miło, i jako kobiecie, i jako aktorce. Nie jest to jednak niespodzianką, bo od początku wspólnej pracy podkreślaliśmy, że siłą Rodzinki.pl jest przyjacielska, twórcza atmosfera na planie. Po tych pięciu sezonach wspólnej pracy jesteśmy naprawdę zgraną ekipą. Nasi widzowie mówią, że czują to oglądając perypetie Boskich" - przyznaje w rozmowie z PAP Life Kożuchowska, która gra postać Natalii Boskiej.

Szósty sezon serialu zapowiada się wyjątkowo - widzowie będą mogli śledzić perypetie aż trzech pokoleń rodziny. Na czas remontu własnego domu do Boskich wprowadzą się rodzice Natalii (wcielają się w nich Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Okażą się być zaskakująco wyzwoleni, wywołają też wiele zabawnych sytuacji.

Jak Natalia odnajdzie się w domu, w którym są aż dwie silne kobiety? Jak będzie dogadywać się z mamą? "Jako jedyne kobiety w rodzinie, rywalizujemy między sobą o naszych mężczyzn. Ponadto, każda stara się przeforsować swój sposób prowadzenia domu, kuchni, wychowywania dzieci. Zdaniem Natalii, jej mama jest za bardzo młodzieżowa, nowoczesna, głównie w sprawach obyczajowych. Odwrotnie jest w przypadku nowych technologii, gdzie Janina nie nadąża za wszystkim, jej przewodnikami w tym świecie są dzieci. Rywalizacja między Natalią i mamą przybierze na sile, ale oczywiście ich starcia będą pokazane w sposób komediowy" - komentuje Kożuchowska.

Aktorkę spytaliśmy również o ciekawostki z planu zdjęciowego. Wspomniała, że serialowa ekipa niedawno świętowała 20. urodziny Macieja Musiała. Jak stwierdziła: "Były życzenia, śpiewaliśmy sto lat. Dało się jednak zauważyć, że Maciek śpieszył się do swoich znajomych. Pechowo, ten dzień na planie był bardzo przeładowany i długi"...

Premierowe odcinki szóstej serii w każdy piątek o godz. 21.05.


Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje