Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5197
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Maciek Musiał został... stylistą!

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", przez całe sobotnie popołudnie pracował jako... stylista w salonie American Eagle w jednym ze stołecznych centrów handlowych.Reklama

Maciej Musiał dobrze wie, co zrobić, by świetnie prezentować się nie tylko na czerwonym dywanie, ale też na co dzień. 17-letnia gwiazdor "rodzinki.pl" uważany jest za jednego z najlepiej ubranych nastolatków w Polsce, nic więc dziwnego, że to właśnie do niego zwrócili się szefowie znanej amerykańskiej firmy odzieżowej z prośbą, by pomógł klientom nowo powstałego salonu American Eagle w doborze ubrań na każdą okazję.

Maciek z wielką ochotą wcielił się w sobotę w rolę stylisty i doradcy. Z jego rad skorzystało kilkudziesięciu młodych ludzi. Wszyscy, którym podpowiedział, jak się ubierać, by wyglądać świetnie, chwalili go za profesjonalne podejście do klientów i znakomity gust. Miłym dodatkiem do zakupów były wspólne fotografie z Maćkiem i jego autografy.

Maciej Musiał od pewnego czasu często pojawia się na stołecznych salonach. Lubi przede wszystkim pokazy mody, bo - jak sam twierdzi - chce się orientować w najnowszych trendach i wiedzieć, co w modzie piszczy. Aktor nie ma też nic przeciwko wizytom w centrach handlowych i spędzaniu wolnego czasu na zakupach.

- To mit, że faceci nie lubią chodzić na zakupy. Ja i moi koledzy lubimy to robić, często chodzimy po sklepach z koleżankami i świetnie się przy tym bawimy - powiedział niedawno Maciek.

W sobotę doradzał klientom salonu American Eagle, by nie bali się eksperymentować ze swoim wyglądem, by szukali w sklepach ubrań, w których czuliby się i wyglądali po prostu dobrze.

- Modny wygląd trochę podbudowuje pewność siebie, a przecież lubimy się czuć pewnie i modnie - mówił.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | seriale | Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje