Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Maciek Musiał robi prawo jazdy!

Choć Maciej Musiał będzie musiał wstrzymać się z zapisem do szkoły nauki jazdy przynajmniej do lutego przyszłego roku, bo wtedy dopiero stuknie mu osiemnastka, może potrenować za kółkiem jako serialowy Tomek Boski z "rodzinki.pl". Poznaj szczegóły!

Zdradzamy, że w trzecim sezonie "rodzinki.pl" będzie się sporo działo, zwłaszcza u Tomka, najstarszego syna Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak). Rzutki osiemnastolatek zapragnie zdobyć prawo jazdy.

Nowocześni rodzice oczywiście nie będą stawiali mu żadnych przeszkód. Tomek Boski zapisze się więc na kurs nauki jazdy. A tuż przed przystąpieniem do egzaminu Tomek poprosi Ludwika o kilka praktycznych lekcji. Efekt?

Młodemu Boskiemu uda się uzyskać prawo jazdy za pierwszym podejściem! Lecz - mimo sukcesu na egzaminie - nadal będzie musiał jeździć wszędzie w towarzystwie swoich szalonych rodziców.

Rzecz jasna, nie pogodzi się z tym bez protestów. Inna sprawa, że jazda z ojcem u boku nie uchroni go od stłuczki. Wjazd do garażu skończy się... wybuchem poduszki powietrznej. Niestety, rodzinne auto Boskich zostanie uszkodzone.

Reklama

Przypomnijmy, że trzecia seria "rodzinki.pl" trafi na antenę TVP 2 już we wrześniu br. Od nowego sezonu serial będzie emitowany w piątkowe wieczory.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje