Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5250
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Księżniczka Kalicka

- Z Natalią mamy sojusz, a z Tomkiem, choć nie bez kłótni, tworzymy już niemal "stare dobre małżeństwo" - mówi Olga Kalicka, czyli serialowa Magda o rodzinie Boskich.

Jak Ci się pracuje z Maćkiem Musiałem?

Reklama

- Znamy się od dzieciństwa. Chodziliśmy nawet do tej samej podstawówki, tyle że Maciek jest dwa lata ode mnie młodszy. Często widywaliśmy się na korytarzu.

Mieliście sporo pocałunków na ekranie. Czy kręcąc tego typu sceny masz jakieś opory?

- Nie. Może na początku było trochę skrępowania, ale skoro gramy parę, to wiadomo, że od czasu do czasu muszą pojawiać się sceny, w których się całujemy. Nie można wiecznie pokazywać, że trzymamy się jedynie za ręce. Taka praca i już.

A jak układa się współpraca z Małgorzatą Kożuchowską?

- Bardzo dobrze, wręcz cudownie. Ta współpraca przerosła moje marzenia. Pani Małgosia jest dla mnie ogromnym autorytetem. Na planie "rodzinki.pl" daje przykład profesjonalizmu w pracy, a przy tym jest bardzo serdeczna.

Jak udaje Ci się godzić pracę na planie serialu z pracą w teatrze?

- Czasem trzeba z czegoś zrezygnować. Zrobiłam sobie małą przerwę w edukacji. Obecnie gram w dwóch warszawskich teatrach, w Teatrze Roma występuję w musicalu "Aladyn JR" jako księżniczka Jasmin, podobną rolę mam także w Teatrze Rampa w musicalu "W cieniu".

Czyżbyś grywała same księżniczki?

- W teatrach tak. Przykleiła się do mnie ta łatka księżniczki, bądź co bądź bardzo miła. Znajomi przezywają mnie Księżniczka Kalicka (śmiech).

Gdy będziesz zdawać do Akademii Teatralnej, zamierzasz udać się po radę, np. do Małgosi Kożuchowskiej albo do Tomka Karolaka?

- Niewykluczone. Mam nadzieję, że jeśli poproszę ich o radę, to zechcą mnie przesłuchać i udzielić cennych wskazówek.

Do kogo udasz się najpierw?

- Chyba do pani Małgosi. Kobieta z kobietą lepiej się zrozumie. Zresztą na planie w charakteryzatorni zawsze miło nam się plotkuje.   

Rozmawiała MARTYNA ROKITA  

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | seriale | Olga Kalicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama