Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4864
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kobiety mają na niego wielki wpływ

Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", nie kryje, że kobiety zawsze miały na niego wielki wpływ. Żartuje nawet, że został aktorem, by zaimponować dziewczynie, w której podkochiwał się, gdy był nastolatkiem...

- Koleżanka, która bardzo mi się podobała, kochała poezję, więc chciałem jej pokazać, że dla mnie recytowanie wierszy to żaden problem - powiedział Tomasz Karolak w jednym z wywiadów.

Reklama

Tomek zapisał się wtedy do szkolnego kółka poetyckiego, do którego należała jego wybranka, by - co wspomina ze śmiechem - udowodnić jej, że jest facetem na odpowiednim poziomie. Szybko okazało się, że recytowanie wierszy przychodzi mu bez najmniejszego trudu i że ma zadatki na bycie świetnym aktorem, a w dodatku występy przed publicznością po prostu zaczęły mu się podobać, więc postanowił zdawać egzaminy do szkoły teatralnej.

- Za pierwszym razem się nie dostałem, bo nie byłem przygotowany. Ale za drugim i trzecim, byłem tuż pod kreską, więc wiedziałem, że coś we mnie jest, że to jest ten kierunek, że brakuje mi tylko dopracowania kilku szczegółów - wspomina.

Tomasz Karolak lubi otaczać się kobietami. Przyznaje, że wiele rzeczy zrobił w swoim życiu tylko po, aby zwrócić na siebie uwagę kobiet. Śmieje się, że nigdy nie był klasycznym przystojniakiem z billboardu, więc żeby się podobać dziewczynom musiał często stosować różne... sztuczki.

- Przy okazji sporo się od kobiet nauczyłem. Choćby pewnego rodzaju delikatności, której jako chłopak nie miałem - mówi.

- Większość kobiet lubi zdecydowanych, godnych zaufania facetów, ciepłych mężczyzn z poczuciem humoru. I właśnie taki staram się być... - twierdzi serialowy Ludwik Boski z "rodzinki.pl".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Rodzinka.pl | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje