Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5250
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Karolak wykorzystywany przez byłą?

Zwykle przyjaźń z byłymi ukochanymi bardzo dobrze świadczy o mężczyźnie. Niestety, czasem sprawia mu też poważne problemy.

To się nazywa uzależnienie! Choć Tomasz Karolak już od pięciu lat nie jest związany z Magdaleną Boczarską, wciąż sprawia wrażenie zakochanego w niej po uszy. A ona wykorzystuje to, jak może.

Reklama

- Oplotła go jak bluszcz. Załatwił jej rolę w swoim teatrze, polecił kilku reżyserom, a niedawno zaprosił na swoje 40. urodziny - twierdzi osoba dobrze znająca aktorkę.

Swoją drogą ta urodzinowa impreza musiała być dość przykra dla Violi Kołakowskiej, z którą Tomasz związał się po rozstaniu z Magdą i z którą ma córeczkę Lenkę. Przygotowała kilka urodzinowych niespodzianek, na które aktor nie zwrócił nawet uwagi. Był zbyt zajęty obsługiwaniem... Boczarskiej.

Być może to właśnie wtedy Viola postanowiła wejść na wojenną ścieżkę. Artystka chce wrócić do aktorstwa i robi wszystko, żeby Tomasz dał jej pracę w swoim teatrze IMKA.

Przypomina mu, że jej talent już dawno docenił Mariusz Treliński, obsadzając ją w swoim głośnym filmie "Egoiści". A także o tym, że z powodzeniem występowała we Francji, a potem została zaproszona na casting do "Jutro nie umiera nigdy", czyli jednej z części przygód Jamesa Bonda.

Karolak wprawdzie docenia talent i umiejętności Violi, ale podobno jej zatrudnieniu przeciwna jest Magda. Jednak mama Lenki nie składa broni.

Zapisała się na warsztaty teatralne do IMKI i ponoć radzi sobie doskonale. Chyba chce przeczekać czas wpływów Magdy. Ale czy starczy jej cierpliwości?

sg

Imperium TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | 39 i pół | Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje