Reklama

Julia Wieniawa w zachwycającej kreacji! Planuje zmienić fryzurę?

Julia Wieniawa jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się pytanie, czy młoda aktorka powinna zdecydować się na metamorfozę. W internetowej galerii Julii Wieniawy pojawiła się seria zachwycających zdjęć. Jak myślicie? Czy powinna zmienić swój wygląd?

Julia Wieniawa w sieci

Julia Wieniawa nie ma czasu na nudę! Ambitna i przedsiębiorcza aktorka mimo młodego wieku może pochwalić się wieloma projektami, w których brała udział. 22-latka serialowej  publiczności dała się poznać dzięki występom w takich tytułach jak m.in.: "Rodzinka.pl" i "Zawsze warto". Z kolei na dużym ekranie Julia Wieniawa pojawiła się u m.in. u Patryka Vegi. Kilka dni temu swoją premierę miał film pt.: "Small World", który porusza trudny temat handlu dziećmi. Julia Wieniawa wcieliła się w nim w postać jednej z uwięzionych nastolatek. Ola musi stawić czoła poważnym problemom, spełniając zachcianki bogatego biznesmena.

Reklama

Julia Wieniawa postanowiła zapytać swoich instagramowych obserwatorów o to, jakie emocje towarzyszyły im podczas seansu. Swój wpis aktorka uzupełniła o galerię fotografii ukazujących jej "filmowe" wcielenia.

Nowy projekt Julii Wieniawy

Dla osób niebędących na bieżąco z tym, co dzieje się w zawodowym życiu Julii Wieniawy, sporym zaskoczeniem mogła być jej wygląd! Na fotografiach dziewczyna Nikodema Rozbickiego prezentuje bowiem mocny makijaż i znacznie krótszą fryzurę w zwracającym uwagę kolorze (ostatnie zdjęcie w galerii). To jednak wyłącznie element filmowej kreacji, do której w komentarzach odnosili się użytkownicy sieci.

Widzieliście już "Small World"?

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje