Reklama

Julia Wieniawa pokazała siostrę! Niewiarygodne, jak bardzo się różnią

Julia Wieniawa na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem z młodszą siostrą. Okazuje się, że Wiktoria wzięła z nią udział w kampanii znanej marki odzieżowej. Trzeba przyznać, że siostry bardzo się od siebie różnią, a młodsza z nich ma niezwykle oryginalny styl.

Julia Wieniawa - życie prywatne

Julia Wieniawa (właściwie Julia Wieniawa-Narkiewicz), którą widzowie znają z seriali "Rodzinka.pl", "Zawsze warto" czy filmów "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", jest córką Konrada i Marty Wieniawy-Narkiewiczów. Tata aktorki to znany i ceniony artysta, mama natomiast od lat prowadzi karierę córki.

Rodzice Julki nie są razem - przed laty rozwiedli się i założyli własne rodziny. Wieniawa ma trzy młodsze siostry przyrodnie - Wiktorię i Kornelię Parzyszek ze strony matki oraz Alicję Wieniawę-Narkiewicz ze strony ojca. Ta ostatnia także jest aktorką. Ma na swoim koncie kilka ról, m. in. w serialach "Przyjaciółki" i "Oko za oko".

Reklama

Julia Wieniawa z siostrą Wiktorią

Julia Wieniawa właśnie pochwaliła się kolejną siostrą. Wiktoria wystąpiła z nią w kampanii popularnej sieciówki odzieżowej. Obok niebieskookiej modelki nie sposób przejść obojętnie. Parzyszek niezaprzeczalnie wyróżnia się z tłumu i zwraca uwagę swoim oryginalnym wizerunkiem. Ma szansę zrobić karierę?

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje