rodzinka.pl
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5672
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Julia Wieniawa o powrocie "rodzinki.pl". "Raczej się to już nie uda"

Zakończenie "rodzinki.pl" spotkało się z niedowierzaniem ze strony fanów jak i samych aktorów. Chociaż ostatni odcinek został wyemitowany w 2020 roku, to część widzów nadal ma nadzieję, że rodzina Boskich powróci na ekrany. Niedawno o potencjalnym powrocie do serialu wypowiedziała się Julia Wieniawa.

"rodzinka.pl" została zdjęta z anteny

Serial komediowy "rodzinka.pl" zaczął być emitowany na antenie TVP2 w marcu 2011 roku i szybko stał się jednym z największych hitów stacji. Pierwsze sezony przyciągały przed ekrany telewizorów kilkumilionową publiczność. Dla wielu dziecięcych aktorów występujących u boku Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka, czyli serialowego małżeństwa Boskich, udział w produkcji stał się przepustką do wielkiej kariery. To dzięki "rodzince.pl" popularność zyskali Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski czy wcielające się w role drugoplanowe: Olga Kalicka, Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska czy Emilia Dankwa.

Reklama

Reklama "rodzinka.pl" została zdjęta z anteny nagle na początku 2020 roku. Wiadomość o zakończeniu produkcji pojawiła się w lutym i niezwykle zasmuciła najwierniejszych fanów serialu oraz grających w nim aktorów. Ostatni odcinek wyemitowano na początku maja. "rodzinka..." zamknęła się w szesnastu sezonach.

Tomasz Karolak wyjawił przykrą prawdę o "rodzince.pl"

Dodajmy, że przed kilkoma miesiącami Tomasz Karolak udzielił wywiadu, w którym wrócił pamięcią do czasów "rodzinki...". Jego wyznanie rzuciło na produkcję zupełnie nowe światło i odbiło się w mediach szerokim echem. Choć popularny serial cieszył się ogromną sympatią telewidzów, dla aktorów praca na planie miała swoje ciemne strony.

"Grałem przez dziesięć lat sztuczną rodzinę. To jest psychologicznie ciekawe, że stworzyliśmy sztuczną rodzinę, która przebywała ze sobą więcej niż my w naturalnych rodzinach. I to spowodowało zaburzenia. U wszystkich nas. (...) To było bardzo trudno przejść. I niektóre z tych rodzin, niestety, już przeszły do historii. Taka jest prawda. Cena za "Rodzinkę.pl" jest ogromna" - wyznał Monice Jaruzelskiej. 

Julia Wieniawa o "rodzince.pl"

Niedawno Julia Wieniawa została zapytana o szansę na powrót serialu. "Wydaje mi się, że każdy z aktorów, który tam grał, już nie podjąłby się tej pracy z różnych powodów. I z tego powodu, że ten serial skończył się w dobrym momencie i z tego powodu, że nieprzyjemnie została zakończona ta produkcja, w trakcie sezonu, bez większego uprzedzenia. Nawet były takie propozycje, żeby ten serial wrócił. Stąd wiem, że raczej się to już nie uda" - mówiła aktorka w rozmowie z portalem Jastrzabpost.pl.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: ​"rodzinka.pl" | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy