Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4793
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jej droga od "Kilera" do "rodzinki.pl"

Serial "rodzinka.pl" tak spodobał się widzom, że od 7 września możemy oglądać jego drugą serię. Jednak zdjęcia jeszcze się nie zakończyły, a aktorzy cały czas pracują na planie produkcji.

"rodzinka.pl" to pierwsza po latach własna produkcja TVP S.A. Serial przedstawia perypetię rodziny Boskich: Natalii (Małgorzata Kożuchowska), Ludwika (Tomek Karolak), Tomka (Maciej Musiał), Kuby (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Pierwsza seria zgromadziła przed telewizorami 4,5 mln. widzów.

Reklama

"Bardzo się cieszę, że serial osiągnął taki sukces! Tym bardziej, że to mój powrót do komedii - po wielu latach od premiery 'Kilera'. Sukcesu nie da się oczywiście zaplanować, na końcowy efekt składa się zbyt wiele elementów. Jednak po lekturze scenariusza byłam pewna, że to nie może się nie udać!" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska.

"W przekonaniu tym utwierdzał mnie mój serialowy mąż, czyli Tomek Karolak. Od samego początku mówił, że 'rodzinka.pl' spodoba się Polakom. I się nie pomylił, bo już w pierwszym sezonie serial stał się hitem!" - dodała aktorka.

19 maja w hali zdjęciowej TVP przy Woronicza ruszyły zdjęcia do 26 odcinków drugiej transzy serialu. Koniec zdjęć przewidziany jest na drugą połowę października.

Producentka "rodzinki.pl" Dorota Kośmicka-Gacke nie ma wątpliwości, że kolejna seria dorówna popularnością poprzedniej.

"Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak stworzyli wizerunek nowoczesnej rodziny, promując tradycyjne wartości oraz komentując w lekki i zabawny sposób meandry świata dorosłych" - mówi producentka. "Ich kunszt aktorski pozwala nam wierzyć, że Boscy to rodzice z krwi i kości pod obstrzałem trudnych pytań nastolatków" - dodaje.

Twórcy zapowiadają, że druga seria popularnego serialu zaserwuje widzom jeszcze większą dawkę dobrego humoru, w czym nie małą zasługę ma cała ekipa pracująca przy "rodzince.pl".

"Praca na planie rodzinki.pl to prawdziwa przyjemność! Ludzie, którzy spotkali się na planie - ekipa, aktorzy - najzwyczajniej w świecie się lubią i nawzajem szanują. W tworzeniu rodzinnej atmosfery, ogromny udział ma producentka Dorota Kośmicka. To ona dba, by wszystko zapięte było na ostatni guzik. Mimo, że pracujemy bardzo intensywnie, z przyjemnością przychodzimy do pracy. Myślę, że to widać na ekranach telewizorów" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska.

W nowej serii pojawi się mnóstwo nowych postaci. Dużym wydarzeniem będzie wizyta rodziców Natalii - Janiny (Halina Skoczyńska) i Zenona (Michał Grudziński). Poza tym widzowie poznają nową sympatię Tomka - Magdę. Także Kacper i Kuba będą przechodzili miłosne rozterki. Na szczęście Natalia pomoże synom rozwiązywać sercowe problemy.

Serialowa rodzinka spędzi także więcej czasu poza domem. Wybierze się na kolację do restauracji, uda się do lekarza, odwiedzi mieszkanie przyjaciela Marka (Jacek Braciak), a także wybierze się na wakacje na Mazury.

"rodzinka.pl" w każdą środę w telewizyjnej Dwójce.

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Tomasz Karolak | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje