Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4531
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jedna wielka włoska rodzina, czyli wszystkie sekrety 6. sezonu "rodzinki.pl"

To już pewne jak w szwajcarskim banku: 19 maja br. padnie pierwszy klaps do 6. sezonu "rodzinki.pl"! Nowe odcinki trafią na antenę Dwójki zaraz po wakacjach!Reklama

Szósta seria niesamowitych przygód rodziny Boskich - podobnie jak wszystkie poprzednie - będzie liczyła 26. odcinków. W każdym z nich zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, czyli serialową Natalię.

Bez czwartego dziecka

Choć popularna aktorka spodziewa się dziecka, kanadyjscy scenarzyści nie planują wykorzystać tego w żaden sposób w serialu. A to oznacza ni mniej, ni więcej, że rodzinka Boskich na pewno się nie powiększy!

Małgorzata Kożuchowska będzie filmowana w taki sposób, by kamera nie wychwyciła jej powiększającego się brzuszka.

Tomek rzuci Magdę

Egzamin dojrzałości, do którego przystępuje w tym roku Maciej Musiał, w żaden sposób nie zakłóci jego udziału w zdjęciach do odcinków nowego sezonu. Jak udało się nam dowiedzieć, w życiu granego przez niego Tomka nastąpią wielkie zmiany.

Po pierwsze, zrezygnuje z wynajmowania mieszkania razem z kumplami i wróci do rodzinnego domu. A po drugie, najstarszy z synów Boskich zdecyduje się porzucić swoją coraz bardziej kapryśną i wymagającą dziewczynę Magdę (Olga Kalicka).

Kuba pójdzie w ekologię, a Kacperek zamieni się w diabełka

Kuba (Adam Zdrójkowski), czyli średni syn Natalii i Ludwika (Tomasz Karolak), urośnie jak na drożdżach, zdecydowanie spoważnieje i znajdzie sobie bardzo ambitną pasję. Ku dumie i radości rodziców, zostanie ekologiem.

Z kolei najmłodszy Kacperek (Mateusz Pawłowski) zamieni się w diabełka i zacznie sprawiać ogromne kłopoty wychowawcze.

Z dziadkami pod jednym dachem

Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński), czyli rodzice Natalii, wprowadzą mnóstwo zamieszania w życie rodziny Boskich. Powód?

Znienacka pojawią się z walizkami w rękach i oznajmią z rozbrajającą szczerością, że właśnie sprzedali swój dom i nie mają gdzie teraz mieszkać! Muszą więc wprowadzić się do nich!

Słowem, Boscy będą teraz jak jedna wielka włoska rodzina...

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje