Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5022
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jedna wielka włoska rodzina, czyli wszystkie sekrety 6. sezonu "rodzinki.pl"

To już pewne jak w szwajcarskim banku: 19 maja br. padnie pierwszy klaps do 6. sezonu "rodzinki.pl"! Nowe odcinki trafią na antenę Dwójki zaraz po wakacjach!Reklama

Szósta seria niesamowitych przygód rodziny Boskich - podobnie jak wszystkie poprzednie - będzie liczyła 26. odcinków. W każdym z nich zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, czyli serialową Natalię.

Bez czwartego dziecka

Choć popularna aktorka spodziewa się dziecka, kanadyjscy scenarzyści nie planują wykorzystać tego w żaden sposób w serialu. A to oznacza ni mniej, ni więcej, że rodzinka Boskich na pewno się nie powiększy!

Małgorzata Kożuchowska będzie filmowana w taki sposób, by kamera nie wychwyciła jej powiększającego się brzuszka.

Tomek rzuci Magdę

Egzamin dojrzałości, do którego przystępuje w tym roku Maciej Musiał, w żaden sposób nie zakłóci jego udziału w zdjęciach do odcinków nowego sezonu. Jak udało się nam dowiedzieć, w życiu granego przez niego Tomka nastąpią wielkie zmiany.

Po pierwsze, zrezygnuje z wynajmowania mieszkania razem z kumplami i wróci do rodzinnego domu. A po drugie, najstarszy z synów Boskich zdecyduje się porzucić swoją coraz bardziej kapryśną i wymagającą dziewczynę Magdę (Olga Kalicka).

Kuba pójdzie w ekologię, a Kacperek zamieni się w diabełka

Kuba (Adam Zdrójkowski), czyli średni syn Natalii i Ludwika (Tomasz Karolak), urośnie jak na drożdżach, zdecydowanie spoważnieje i znajdzie sobie bardzo ambitną pasję. Ku dumie i radości rodziców, zostanie ekologiem.

Z kolei najmłodszy Kacperek (Mateusz Pawłowski) zamieni się w diabełka i zacznie sprawiać ogromne kłopoty wychowawcze.

Z dziadkami pod jednym dachem

Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński), czyli rodzice Natalii, wprowadzą mnóstwo zamieszania w życie rodziny Boskich. Powód?

Znienacka pojawią się z walizkami w rękach i oznajmią z rozbrajającą szczerością, że właśnie sprzedali swój dom i nie mają gdzie teraz mieszkać! Muszą więc wprowadzić się do nich!

Słowem, Boscy będą teraz jak jedna wielka włoska rodzina...

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje