Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak wychować pociechy?

Takie pytanie zadaje sobie wielu rodziców. Czy nowy serial "Rodzinka.pl" da na nie odpowiedź?

W głównych rolach zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka. Aktorzy po raz pierwszy występują razem i trzeba przyznać, że tworzą udaną parę.

Trudne rozmowy o seksie

Reklama

Wychowując trzech chłopców w wieku od 8 do 14 lat Natalia i Ludwik Boscy codziennie zasypywani są tysiącem różnych pytań. I nie boją się rozmów na tematy niewygodne, na przykład o poligamii czy orgazmie. - Przedstawiają synom świat w taki sposób, jaki oni sami go postrzegają, czyli szczerze i bez tabu. Może i popełniają mnóstwo błędów wychowawczych, ale kto ich nie popełnia? - mówi producentka serialu, Dorota Kośmicka-Gacke.

Dzieci z castingu

By perypetie rodziny Boskich były wiarygodne, kluczowe znaczenia miało obsadzenie ról chłopców. Jako serialowych synów państwa Boskich zobaczymy chłopców wyłonionych w ogólnopolskim castingu. Najstarszego, nieśmiałego Tomka, który albo czyta, albo siedzi przy komputerze gra Maciej Musiał; Adam Zdrójkowski to Kuba, maniak deskorolki i snowboardu, który często podważa rodzicielski autorytet. Wreszcie dziecięcym urokiem czaruje Mateusz Pawłowski - serialowy Kacper. On nie waha się kłamać, oszukiwać, krzyczeć, byle tylko osiągnąć swój cel.

Chłopcami zachwycona jest Małgorzata Kożuchowska.

- Są pozbawieni kompleksów, bardzo otwarci, śmiali, mają w sobie dużo luzu. Są tacy europejscy w stylu zachowania, w ubiorze. To mi się bardzo podoba - mówi aktorka.

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje