Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4503
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak w raju, czyli Boscy na wakacjach

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik Boscy (Tomasz Karolak), bohaterowie uwielbianego przez widzów serialu "rodzinka.pl" w TVP 2, wyruszają na wakacje w Lubuskie! Tylko we dwoje będą odpoczywali w Zielonej Górze i jej przepięknych okolicach.


Reklama

- Tradycją już jest, że w każdym sezonie nasi bohaterowie w tylko jednym na 26 odcinków wyjeżdżają z domu - opowiada producentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke. - Rok temu byliśmy z ekipą filmową w Ełku. Tym razem wybraliśmy się na Ziemię Lubuską, dokąd zaprosiła nas Elżbieta Polak, marszałek województwa lubuskiego. W wakacyjnym odcinku serialowi Boscy będą odpoczywali w tamtejszej przepięknej okolicy, zwiedzali przeurocze tereny. To piękno jeszcze nieodkryte przez Polaków, którzy przesycili się już kurortami w ciepłych krajach i szukają czegoś blisko - tak, jak nasi Boscy.

Pięknie jak w Toskanii!

Zdradzamy, że w 12. odcinku trzeciego sezonu "rodzinki.pl" (emisja w piątek 12 października) Natalia i Ludwik Boscy zostawią dzieci w domu z dziadkami i wyruszą na wakacje tylko we dwoje. Realizatorzy serialu za tło ich wakacyjnych przygód wybrali najpiękniejsze okolice Ziemi Lubuskiej. Natalia i Ludwik nie tylko tam wspaniale wypoczną i - jak zwykle - przeżyją wiele zabawnych sytuacji, ale nawet zaczną myśleć, że dobrze by było się tam przeprowadzić.

Najbardziej zachwyci ich urok podzielonogórskiej winnicy rodziny Krojcigów w Górzykowie. Filmowcy nakręcili tam kilka ujęć, m.in. romantyczne sceny wypoczynku Boskich na malowniczej skarpie w Starej Winnej Górze, z widokiem na winnice niczym w Toskanii, scenę kolacji na placyku z XVIII-wieczną beczką z winem oraz scenę kąpieli Natalii i Ludwika w basenie wypełnionym winem i płatkami róż.

- Moi rodzice pochodzą z zupełnie innych stron, więc region ten dotąd nie był mi bliski. Teraz jestem nim zachwycona - chwaliła na planie zdjęciowym Małgorzata Kożuchowska. - Od pierwszego momentu czuliśmy się tu jak w domu, ugoszczono nas po królewsku. Jesteśmy zaskoczeni, że są tutaj tak piękne zakątki, o których wcześniej nie słyszeliśmy.

Zabiorę cię do raju

W jednej ze scen Boscy wypoczywają w palmiarni w Zielonej Górze. Natalia wachluje się folderem Lubuskiego i zachwala ten region, natomiast Ludwik popija piwo. Tę sielankę przerywa im stworek-wielka maskotka Lubuskiego. Gdy zauważa Boskich, głaszcze Natalię po twarzy, a potem siada na kolanach Ludwika, aż w końcu przewraca szklankę z piwem, które wylewa się bohaterowi na spodnie. Będą jeszcze sceny kręcone na deptaku w Zielonej Górze, pod figurą Bachusa. I na lotnisku w Babimoście, bo serialowi bohaterowie przylatują w ten region samolotem. W Paradyżu, gdzie w trakcie kręcenia zdjęć trwał światowy festiwal muzyki dawnej "Muzyka w raju", specjalnie na potrzeby tego odcinka serialu zorganizowano osobny koncert.

- A teraz zabiorę cię do raju - powie tam serialowy Boski swojej żonie.

W Świebodzinie serialowa rodzinka będzie robiła sobie zdjęcia pod 36-metrową statuą Chrystusa, wzorowaną na brazylijskich i jedną z największych w świecie.

- Rok temu byliśmy w Ełku i dziś widzimy, że od naszego serialowego wypadu dużo się tam zmieniło - mówi Tomasz Karolak. - Więcej się tam zaczęło dziać, a do hotelu, w którym mieszkała nasza ekipa, nie można się teraz dostać. Mamy świadomość, że to wszystko idzie za naszym serialem.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje