Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5197
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak w raju, czyli Boscy na wakacjach

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik Boscy (Tomasz Karolak), bohaterowie uwielbianego przez widzów serialu "rodzinka.pl" w TVP 2, wyruszają na wakacje w Lubuskie! Tylko we dwoje będą odpoczywali w Zielonej Górze i jej przepięknych okolicach.


Reklama

- Tradycją już jest, że w każdym sezonie nasi bohaterowie w tylko jednym na 26 odcinków wyjeżdżają z domu - opowiada producentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke. - Rok temu byliśmy z ekipą filmową w Ełku. Tym razem wybraliśmy się na Ziemię Lubuską, dokąd zaprosiła nas Elżbieta Polak, marszałek województwa lubuskiego. W wakacyjnym odcinku serialowi Boscy będą odpoczywali w tamtejszej przepięknej okolicy, zwiedzali przeurocze tereny. To piękno jeszcze nieodkryte przez Polaków, którzy przesycili się już kurortami w ciepłych krajach i szukają czegoś blisko - tak, jak nasi Boscy.

Pięknie jak w Toskanii!

Zdradzamy, że w 12. odcinku trzeciego sezonu "rodzinki.pl" (emisja w piątek 12 października) Natalia i Ludwik Boscy zostawią dzieci w domu z dziadkami i wyruszą na wakacje tylko we dwoje. Realizatorzy serialu za tło ich wakacyjnych przygód wybrali najpiękniejsze okolice Ziemi Lubuskiej. Natalia i Ludwik nie tylko tam wspaniale wypoczną i - jak zwykle - przeżyją wiele zabawnych sytuacji, ale nawet zaczną myśleć, że dobrze by było się tam przeprowadzić.

Najbardziej zachwyci ich urok podzielonogórskiej winnicy rodziny Krojcigów w Górzykowie. Filmowcy nakręcili tam kilka ujęć, m.in. romantyczne sceny wypoczynku Boskich na malowniczej skarpie w Starej Winnej Górze, z widokiem na winnice niczym w Toskanii, scenę kolacji na placyku z XVIII-wieczną beczką z winem oraz scenę kąpieli Natalii i Ludwika w basenie wypełnionym winem i płatkami róż.

- Moi rodzice pochodzą z zupełnie innych stron, więc region ten dotąd nie był mi bliski. Teraz jestem nim zachwycona - chwaliła na planie zdjęciowym Małgorzata Kożuchowska. - Od pierwszego momentu czuliśmy się tu jak w domu, ugoszczono nas po królewsku. Jesteśmy zaskoczeni, że są tutaj tak piękne zakątki, o których wcześniej nie słyszeliśmy.

Zabiorę cię do raju

W jednej ze scen Boscy wypoczywają w palmiarni w Zielonej Górze. Natalia wachluje się folderem Lubuskiego i zachwala ten region, natomiast Ludwik popija piwo. Tę sielankę przerywa im stworek-wielka maskotka Lubuskiego. Gdy zauważa Boskich, głaszcze Natalię po twarzy, a potem siada na kolanach Ludwika, aż w końcu przewraca szklankę z piwem, które wylewa się bohaterowi na spodnie. Będą jeszcze sceny kręcone na deptaku w Zielonej Górze, pod figurą Bachusa. I na lotnisku w Babimoście, bo serialowi bohaterowie przylatują w ten region samolotem. W Paradyżu, gdzie w trakcie kręcenia zdjęć trwał światowy festiwal muzyki dawnej "Muzyka w raju", specjalnie na potrzeby tego odcinka serialu zorganizowano osobny koncert.

- A teraz zabiorę cię do raju - powie tam serialowy Boski swojej żonie.

W Świebodzinie serialowa rodzinka będzie robiła sobie zdjęcia pod 36-metrową statuą Chrystusa, wzorowaną na brazylijskich i jedną z największych w świecie.

- Rok temu byliśmy w Ełku i dziś widzimy, że od naszego serialowego wypadu dużo się tam zmieniło - mówi Tomasz Karolak. - Więcej się tam zaczęło dziać, a do hotelu, w którym mieszkała nasza ekipa, nie można się teraz dostać. Mamy świadomość, że to wszystko idzie za naszym serialem.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje