Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5199
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Gwiazdy "rodzinki.pl" w "Tańcu z gwiazdami"?

Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", nie potwierdziła dotąd informacji, jakoby wiosną miała się pojawić w nowej odsłonie "Tańca z gwiazdami". Udział aktorki w 14. edycji show TVN jest jednak - co sugeruje jeden z tabloidów - niemal pewny!Reklama

Informacja, że na liście gwiazd, które pojawią się w powracającym wiosną na antenę po ponad dwuletniej przerwie "Tańcu z gwiazdami", znajduje się nazwisko Małgorzaty Kożuchowskiej, to jeden z najgorętszych newsów ostatnich dni!

O udział serialowej Natalii Boskiej z "rodzinki.pl" w najpopularniejszym show TVN producenci programu zabiegali już ponoć wielokrotnie, ale aktorka dotąd zawsze kategorycznie im odmawiała.

Jeśli Małgorzata Kożuchowska tym razem zgodziłaby się na to, by powalczyć o Kryształową Kulę, byłaby bez wątpienia największą gwiazdą nowej odsłony "Tańca".

Na razie nie skomentowała doniesień tabloidów o swoim rzekomym udziale w programie, ale fakt, że ich oficjalnie nie zdementowała, oznaczać może, że nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji i wciąż rozważa możliwość pojawienia się w marcu na parkiecie w studiu TVN.

"Taniec z gwiazdami" udało się dotąd wygrać sześciu aktorkom i trzem aktorom. Kryształową Kulę wytańczyły już gwiazdy "M jak miłość" - Katarzyna Cichopek, Anna Mucha, Rafał Mroczek i Kacper Kuszewski, czyli Kinga Zduńska, Magda Marszałek, Paweł Zduński i Marek Mostowiak ze sztandarowego serialu Dwójki - oraz Magdalena Walach, czyli Lucyna z "Komisarza Aleksa", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej", Krzysztof Tyniec, czyli doktor Rudolf Wstrząs z "Daleko od noszy", Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli", i Agata Kulesza, czyli Maria z "rodzinki.pl".

Jeśli potwierdziłyby się doniesienia tabloidów, w 14. edycji "Tańca z gwiazdami" obok Małgorzaty Kożuchowskiej zobaczylibyśmy m.in. jej serialowego męża z "rodzinki.pl" - Tomasza Karolaka, czyli Ludwika Boskiego.

Oboje byliby z pewnością faworytami programu, a ich udział w show zagwarantowałby programowi jeszcze większą niż dotychczas popularność!

Czy Boscy dadzą się namówić i pójdą w tango? To okaże się dopiero, gdy TVN oficjalnie potwierdzi, kto wiosną zawiruje na parkiecie...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje