Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5198
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy bez makijażu. Wstydzą się tych zdjęć?

​Na czerwonym dywanie wyglądają niczym milion dolarów. Efektowne kreacje, kosztowne biżuterie, przemyślany makijaż - gwiazdy zrobią wiele, by na ważnych uroczystościach zaprezentować się od najlepszej strony.

Jeszcze kilka lat temu paparazzi polowali na zdjęcia gwiazd bez makijażu. Zrobione z ukrycia ujęcia pojawiały się w prasie i wzbudzały ogromne zainteresowanie wśród czytelników. Dzisiaj znani i lubiani sami wrzucają naturalne zdjęcia na swoje profile w mediach społecznościowych.

Reklama

Na planach filmowych i sesjach zdjęciowych ich twarz jest jak płótno malarskie, na które nakłada się wiele warstw makijażu. Nic dziwnego, że po pracy chcą dać swojej cerze odpocząć. Coraz więcej aktorek pokazuje fanom swoją naturalną stronę.

Magdalena Kajrowicz

Magdalena Kajrowicz na scenie olśniewa mocnym makijażem i starannie ułożoną fryzurą. Prywatnie żona Sławomira prezentuje się zupełnie inaczej. 

Znana z dużego dystansu gwiazda, często pokazuje swoje drugie oblicze na Instagramie. Bez sztucznych rzęs, podkładów i cekinów wygląda jak inna osoba.

Czy jest piękniejsza bez makijażu?


Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej stylowych gwiazd w Polsce. Każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie wzbudza zachwyt. Fani aktorki uwielbiają ją za jej poczucie humoru i dystans. 

Gwiazda "rodzinki.pl" często wrzuca na swojego Instagrama zdjęcia bez grama makijażu. Aktorka w tym roku skończyła 48 lat, a bez makijażu wygląda na 20 mniej.

Kinga Rusin aktywnie korzysta ze swojego profilu na Instagramie. Regularnie wstawia zdjęcia z  podróży po całym świecie. Widać na nich, że idealny makijaż to ostatnia rzecz, która ma dla niej znaczenie podczas odpoczynku. 

"Piękne zdjęcia Pani Kingo, podziwiam za naturalny, rewelacyjny wygląd. Jest Pani cudowna" - zachwycają się fani w komentarzach.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje