Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5249
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Finał konfliktu Karolaka i Wolszczak!

Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", nawet przez moment nie zwątpił w to, że uda mu się znaleźć nową siedzibę dla Teatru IMKA, który po dziesięciu latach działalności został wyrzucony z budynku w samym centrum stolicy. Aktor właśnie dopiął swego... IMKA lada moment wznowi działalność na warszawskim Bemowie!


"Nowa scena!" - tymi dwoma słowami Tomasz Karolak obwieścił w mediach społecznościowych finał starań o - jak mówi - "nowy dom" dla Teatru IMKA.

Reklama

Teatr założony przez aktora w 2010 roku, który kilka tygodni temu musiał wyprowadzić się z dotychczasowej siedziby, lada moment znów pojawi się na kulturalnej mapie Warszawy i zaprosi na pierwsze po przerwie spektakle.

Przypomnijmy, że na początku kwietnia IMKĘ przejęła - w atmosferze skandalu - Grażyna Wolszczak. Tomasz Karolak oskarżył ją o to, że za jego plecami prowadziła rozmowy z właścicielem budynku i przekonała go, by nie przedłużał umowy z IMKĄ, a zawarł ją z teatrem działającym pod szyldem Fundacji Garnizon Sztuki, której jest współwłaścicielką. Postawiła na swoim...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje