Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Emilia Dankwa publikuje zdjęcia z wakacji. Jak się zmieniła? "Figura sexy" [foto]

Emilia Dankwa, gwiazda "rodzinki.pl", podzieliła się kadrami z wakacyjnego wyjazdu. Na jej Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia. "Tu jest tak pięknie! I te palmy na każdym kroku" - czytamy w opisie jednej z publikacji. Jak wygląda dziś serialowa Zosia, która ma już 17 lat? Poznajecie?

Emilia Dankwa: Gwiazda serialu "rodzinka.pl"

Emilia Dankwa, doskonale znana widzom serialu "rodzinka.pl", ma dziś 17 lat. W kolejnych sezonach popularnej produkcji wcielała się w postać przyjaciółki Kacpra Boskiego, którego grał Mateusz Pawłowski.

Obok Macieja Musiała, Adama Zdrójkowskiego, Wiktorii Gąsiewskiej czy Julii Wieniawy serialowa Zosia Zalewska dorastała na oczach telewizyjnych odbiorców. Jak zmieniła się przez ostatnie lata?

Telewizyjny projekt doczekał się aż szesnastu serii, a ostatni odcinek Telewizja Polska wyemitowała w 2020 roku. Dziecięca gwiazda dołączyła do obsady w roku 2012. Jeszcze jakiś czas temu podzieliła się z fanami zestawieniem dwóch fotografii w towarzystwie Mateusza Pawłowskiego. Archiwalny kadr, obrazujący pierwsze spotkanie młodych aktorów, pojawił się tuż obok ujęcia z 18. urodzin artysty.

Reklama

"Mati, net przypomniał mi to zdjęcie, zobacz!! Od naszego pierwszego spotkania minęło 11 lat!" - wspominała wówczas Emilia Dankwa.

I chociaż 17-latka zawiesiła karierę aktorską, by skupić się na nauce, to wciąż aktywnie udziela się w mediach społecznościowych.

"Ten rok szkolny tak szybko minął!"

Na Instagramie, obserwowanym przez 116 tysięcy użytkowników, gwiazda serialu "rodzinka.pl" relacjonuje swoje codzienne życie. Dzieli się swoimi przemyśleniami, zdjęciami z wyjazdów czy chwil w domowym zaciszu. Emilia Dankwa regularnie publikuje coraz to kolejne materiały, a fani z zainteresowaniem śledzą udostępniane przez nią treści.

Ostatnio poinformowała fanów, że z powodzeniem skończyła kolejną klasę liceum i z uśmiechem powitała wakacje.

"I koniec! Ten rok szkolny tak szybko minął! Ale bardzo miło go wspominam" - napisała. 17-latka dodała także, że miała okazję poprowadzić jego uroczyste zakończenie. "Wyszło super i cieszę się, że miałam taką możliwość" - tłumaczyła.

Emilia Dankwa na wakacjach

Przyszedł więc czas na zasłużony wypoczynek. Jak dowiadujemy się z najnowszych publikacji, Emilia Dankwa wybrała się na początku wakacji do Łeby, a następnie prosto do słonecznej Hiszpanii.

Artystka udostępniła wakacyjne kadry. Egzotyczna roślinność, prażące promienie słońca. "Tu jest tak pięknie! I te palmy na każdym kroku" - przyznaje.

Pozytywna energia udzieliła się także internautom, którzy tak komentują zdjęcia Emilii: "Wyglądasz cudownie i te palmy", "No ekstra", "Życzymy udanego wyjazdu!", "Super piękne wyglądasz ciacho. Figura sexy".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy