Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Coraz mniej czasu na dziecko

27 kwietnia tego roku Małgorzata Kożuchowska obchodzić będzie 40. urodziny i jeśli kiedyś chce usłyszeć słowo "mamo" z ust innych niż serialowych dzieci, to najwyższy czas o tym pomyśleć.

Teraz, kiedy Małgorzata Kożuchowska oficjalnie zrezygnowała roli w serialu "M jak miłość", wszyscy zastanawiają się, czy aktorka zdecyduje się na dziecko.

Reklama

Kożuchowska to aktorka wszechstronna, która znakomicie odnajduje się zarówno w repertuarze dramatycznym, jak i komediowym. Jednak największą miłość widzów przyniosły jej role... matek.

Zapewne niewiele osób pamięta, że Kożuchowska debiutowała w filmie "Ptaszka", gdzie musiała zaopiekować się trójką dzieci.

Kilka lat później przyszła rola Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość". Postać zadziornej dziewczyny, która z biegiem czasu zmienia się w matkę oddaną swojej rodzinie, aktorka grała przez 11 lat! I nawet teraz, kiedy zdecydowała się odejść z telenoweli, znów możemy ją oglądać w roli... mamy w serialu "rodzinka.pl".

- Coś we mnie jest takiego, że dzieci dobrze ze mną wyglądają - śmieje się aktorka i dodaje:

- Praca na planie z nimi to coś, co nadal pozwala mi cieszyć się tą pracą. Dzieciaki są świeże, otwarte i pozbawione kompleksów.

W serialu Kożuchowska wciela się w postać Natalii Boskiej, która reprezentuje nowoczesny typ rodzica. Jest dowcipna, ciepła i... konsekwentna.

- W rodzinie Boskich Natalia jest jedyną kobietą. To zarówno przywilej, jak i odpowiedzialność. Dlatego też moja bohaterka musi być osobą przewidująca i racjonalną - mówi aktorka.

Teraz, kiedy gwiazda pracuje na planie tylko jednego serialu, znów pojawiły się plotki o jej ewentualnym macierzyństwie. Przysłowiowej oliwy do ognia dodało oświadczenie, które Małgosia wydała zaraz po informacji o jej odejściu z serialu: - Hanka Mostowiak i cała rodzina 'M jak miłość' pozostaną w moim sercu. To była cudowna przygoda, ale w moim życiu czas już na nowe, zawodowe i nie tylko, wyzwania - napisała gwiazda.

Nadzieje plotkarzy rozbudziły zwłaszcza ostatnie słowa aktorki - wszyscy odczytują je jako deklaracje powiększenia rodziny. Czy tak rzeczywiście się stanie? Zobaczymy.

Jedno jest pewne - 27 kwietnia tego roku Małgorzata obchodzić będzie 40. urodziny i jeśli kiedyś chce usłyszeć słowo "mamo" z ust innych niż serialowych dzieci, to najwyższy czas o tym pomyśleć.

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Rodzinka.pl | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje