Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4863
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Boscy znów na lodowisku!

Kariera Kacperka (Mateusz Pawłowski) jako hokeisty rozwija się w zawrotnym tempie, nic więc dziwnego, że Natalia i Ludwik Boscy (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) coraz więcej czasu spędzają na... lodowisku.

Trwają zdjęcia do 4. serii "rodzinki.pl". Ekipa i gwiazdy pracują nie tylko w studiu, gdzie kręcone są domowe sceny z życia Boskich, ale też na warszawskim Torwarze. To właśnie tutaj - na wielkim lodowisku - Kacperek w pocie czoła trenuje przed meczem hokejowym, który rozegrać ma razem z kolegami. Ludwik Boski robi, co może, by zmotywować chłopców, ale ci wcale nie chcą go słuchać. W dodatku pokłócił się z sędzią, Kacper ciągle zapomina, gdzie zostawił swój kask, a wszyscy mali zawodnicy - zamiast skupiać się na grze - oglądają się za maskotką drużyny... Nie pomagają ani prośby, ani groźby! Ludwik rwie włosy z głowy i jest niemal pewny, że jego podopieczni skompromitują się i przegrają mecz.

Reklama

Plan "rodzinki.pl" odwiedził w środę znany na całym świecie hokeista Mariusz Czerkawski. Sportowiec, któremu producentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke zaproponowała rolę sędziego i... maskotki drużyny, doskonale się bawił na Torwarze. Hokej to przecież jego żywioł i wielka pasja!

- Od pewnego czasu przewodniczę Stowarzyszeniu Sport7, którego celem jest aktywizacja dzieci i młodzieży do uprawiania sportów zimowych. Spotkania z dzieciakami na lodowisku nie są więc dla mnie niczym nowym! - powiedział Mariusz Czerkawski tuż przed wejściem na plan "rodzinki.pl".

Dorota Kośmicka-Gacke zapowiada, że w nowym sezonie sport będzie bardzo ważną częścią życia Boskich, a w kilku odcinkach pojawią się w gościnnych rolach znani i kochani przez kibiców sportowcy.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej zdjęcia z planu "rodzinki.pl" z udziałem Mariusza Czerkawskiego, Mateusza Pawłowskiego, Tomasza Karolaka i Małgorzaty Kożuchowskiej.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje