Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5250
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co rajcuje Maćka Musiała ?

Podróżowanie po całym świecie i zdobycie licencji pilota - to marzenia młodego aktora Macieja Musiałą - gwiazdy serialu "rodzinka.pl", który ostatnio użyczył swojego głosu głównemu bohaterowi najnowszej animacji Disneya - "Samoloty".

Reklama

Maciej Musiał chciałby zdobyć licencję pilota /materiały dystrybutora

"W moim bohaterze, który jest małym samolotem rozwożącym nawóz, siedzi tak naprawdę młodychłopak, który ma ogromne marzenia co do swojej przyszłości. Chce się ścigać, chce zostać samolotem sportowym i tak właśnie rozpoczyna się jego przygoda" - opowiada Maciek Musiał.

"Dusty jest odważny i ma serce do walki. Nie będę ukrywać, że delikatnie się z nim utożsamiam. Bliskie są mi jego marzenia i lęki, bo sam mam lęk wysokości, ale jednocześnie latanie bardzo mnie rajcuje. Myślę nawet o zrobieniu licencji pilota. Inna moja pasja to podróże, w przyszłości chciałbym zwiedzić cały świat" - kontynuuje aktor, którego niedługo będziemy mogli również zobaczyć na dużym ekranie w filmie "Mój biegun", gdzie wcielił się w postać Jana Meli - nastolatka, który mimo poważnego wypadku, zdobył z Markiem Kamińskim dwa bieguny Ziemi.

Od czwartku można go jednak usłyszeć w 'Samolotach", gdzie podkłada głos Dusty'emu - samolotowi rolniczemu, który marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Jednak w przeciwieństwie do uczestników zawodów nie jest stworzony do ścigania się i w dodatku cierpi na... lęk wysokości. Dzięki wsparciu przyjaciół i wielkiej odwadze Dusty spełnia swoje marzenia i poszybuje ku przygodzie życia.

"Samoloty" to film, który pokazuje, że dzięki sile charakteru, odwadze i przyjaźni można wzbić się ponad przeciętność i osiągnąć nieosiągalne - reklamuje animację polski dystrybutor.

Obok Musiała w polskiej wersji językowej usłyszymy również Weronikę Rosati i Annę Dereszowską.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje