Reklama

Rodzina zastępcza

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1159
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rodzina zastępcza": Monika Mrozowska świętuje 35. urodziny!

Monika Mrozowska, czyli niezapomniana Majka z "Rodziny zastępczej", w świadomości wielu widzów wciąż jest zwariowaną nastolatką, jaką pamiętają z kultowego serialu Polsatu. Trudno w to uwierzyć, ale Monika kończy właśnie... 35 lat!


Monika Mrozowska często mówi o sobie, że nie czuje się stuprocentową aktorką. Choć w "Rodzinie zastępczej" grała przez 10 lat i ma też na swoim koncie role m.in. w "Hotelu 52", "Ustach Ustach" i "Na dobre i na złe", uważa, że nazywanie siebie aktorką to gruba przesada.

Reklama

- Jestem po prostu dziewczyną, która dostała możliwość kilka razy sprawdzić się przed kamerą i miała z tego powodu ogromną frajdę - powiedziała w wywiadzie.

Kariera Moniki Mrozowskiej rozpoczęła się, gdy była małą dziewczynką, od występów z zespołem "Fasolki". Jako kilkulatka zadebiutowała na ekranie w programie "Tik-Tak", a mając 10 lat zagrała swą pierwszą rolę filmową w "Kapitanie Conradzie". Niestety, po nieudanej próbie dostania się do zespołu teatru Buffo (na castingu usłyszała, że za mało potrafi), zdecydowała się na kilka lat zrezygnować z realizacji swych planów zostania aktorką.

Na casting do "Rodziny zastępczej" Monika Mrozowska poszła jako... opiekunka młodszego brata. To on starał się o rolę w nowym serialu Polsatu, ale jeden z organizatorów przesłuchań zauważył ją na korytarzu i namówił, by też spróbowała swych sił.

- Dzięki przypadkowi przeżyłam 10 cudownych lat na planie "Rodziny zastępczej" i miałam okazję pracować z tak wybitnymi aktorami jak Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski i Hanna Śleszyńska - mówi Monika.

W czasie, w którym realizowany był serial, Monika Mrozowska ukończyła studium ceramiczne i studia pedagogiczne, wyszła za mąż i urodziła dwie córki - Karolinę i Jagodę. Niestety, jej małżeństwo rozpadło się... Po rozwodzie z Maciejem Szaciłło związała się z operatorem Sebastianem Jaworskim, rok temu na świat przyszedł ich synek Józio.

Monika Mrozowska, która od pewnego czasu znana jest przede wszystkim ze swej pasji do gotowania (jest współautorką kilku książek kucharskich, prowadzi w telewizji programy kulinarne), marzy o otwarciu własnej restauracji. A aktorstwo?

- Lubię grać, ale nie jest to najważniejsze w moim życiu - twierdzi.

W czwartek 14 maja Monika Mrozowska skończy 35 lat!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzina zastępcza | Monika Mrozowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje