Rodzina zastępcza

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1056
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rodzina zastępcza": Misheel Jargalsajkhan skacze na głęboką wodę!

Po 7 latach nieobecności na naszych ekranach Zosia Z "Rodziny zastępczej" wraca do telewizji. Tym razem w nowym programie "Celebrity splash".

Przez 8 lat oglądaliśmy ją w ciepłym, familijnym serialu "Rodzina zastępcza". Grała tam jedną z "bliźniaczek" razem z Olą Szwed. Jednak w 2007 roku nastolatka pożegnała się z ekipą. Jej bohaterkę wysłano wówczas do Kanady.

W rzeczywistości pochodząca z Mongolii Misheel zrezygnowała z aktorstwa, żeby poświecić się studiom. Postanowiła bowiem pójść w ślady mamy i zostać lekarzem. Od tego czasu sporadycznie pojawiała się na ważnych imprezach i w programach telewizyjnych, podsycając tylko ciekawość widzów.

W końcu postanowiła wrócić do show-biznesu. Nie dołączyła jednak do ekipy żadnego serialu, tylko zdecydowała się na udział w najbardziej oczekiwanym show tej wiosny, czyli "Celebrity Splash".

Program od początku wzbudzał wiele emocji i kontrowersji w mediach, ponieważ jego uczestnicy podejmują się bardzo ryzykownego zadania - muszą skakać do wody, często z dużej wysokości. Wiąże się to z ryzykiem licznych uszkodzeń ciała i kontuzji.

Już podczas prób zawodnicy donosili o wybitych zębach, podbitych oczach, krwotokach z nosa i licznych siniakach. Dlatego każdy z nich jest ubezpieczony na kwotę 200 tys. złotych.

Jak poradzi sobie Misheel? Na pewno wsparciem służyć będzie jej starsza siostra z "Rodziny zastępczej", Monika Mrozowska, która również wystąpi w show. My trzymamy kciuki i liczymy na rolę w serialu.

Reklama


Dowiedz się więcej na temat: Rodzina zastępcza | Misheel Jargalsajkhan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje