Reklama

Rodzina zastępcza

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1098
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rodzina zastępcza": Jarosław Boberek zakochał się w młodej aktorce!

20 października w warszawskim Sądzie Okręgowym odbędzie się rozprawa rozwodowa Jarosława Boberka, czyli niezapomnianego policjanta z "Rodziny zastępczej", i Ilony Kucińskiej, czyli Mirosławy Koryckiej z "Barw szczęścia". Powodem rozstania aktorskiej pary jest ponoć... Magdalena Turczeniewicz, czyli Kinga Iskierka z "Komisarza Aleksa"!


Reklama


O tym, że Jarosław Boberek i Ilona Kucińska zdecydowali się zakończyć swe trwające prawie ćwierć wieku małżeństwo, pisma i portale plotkarskie informowały już w maju, gdy znana z roli Mirosławy Koryckiej w "Barwach szczęścia" aktorka złożyła w sądzie pozew o rozwód. Dopiero teraz jednak wyszło na jaw, co - a właściwie kto - jest powodem rozstania aktorskiej pary uchodzącej niemal za wzorową.

Jak donosi tygodnik "Na żywo" Ilona Kucińska zdecydowała się odejść od męża, kiedy dowiedziała się, że Jarosław Boberek wdał się w romans z młodszą od niego dokładnie o 20 lat aktorką Magdaleną Turczeniewicz, którą poznał na planie serialu "Galeria" i z którą od kilku miesięcy pozostaje w bardzo zażyłych stosunkach...

Magda Turczeniewicz (jej kariera zaczęła się od roli Tatiany w "Egzaminie z życia") w 2008 roku wyjechała z Polski i zamieszkała razem z ojcem swojego synka w Paryżu. Kiedy 3 lata później dostała propozycję wcielenia się w Karolinę w "Galerii", wróciła do kraju. Jej partner Pierrick, choć miał nadzieję, że ich związek przetrwa próbę czasu i... odległości, w końcu musiał pogodzić się z myślą, iż stracił ukochaną na zawsze.

Na planie "Galerii" młoda aktorka poznała Jarosława Boberka. Bardzo się polubili, spędzali wiele czasu na rozmowach, ale nie przypuszczali, że ich przyjaźń przerodzi się  w uczucie, któremu nie będą w stanie się oprzeć. Kiedy prawda o ich zażyłości wyszła na jaw, żona aktora złożyła w warszawskim Sądzie Okręgowym pozew rozwodowy.

Jarosław Boberek miał nadzieję odzyskać wolność już we wrześniu, ale rozprawa - z powodu choroby Ilony Kucińskiej - została przełożona na 20 października, co w rozmowie z "Na żywo" potwierdziła pracownica biura prasowego sądu.

Magdalena Turczeniewicz i Jarosław Boberek na razie nie afiszują się ze swymi uczuciami. Choć w czerwcu pojawili się razem na Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku, udało się im ukryć, że są parą. Podobno serialowy policjant z "Rodziny zastępczej" z pokazywaniem się u boku młodej partnerki chce poczekać do chwili, kiedy oficjalnie zakończy się jego małżeństwo.

Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Boberek | Rodzina zastępcza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje