Rodzina zastępcza

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1064
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mrozowska podwójną mamą

Znana z serialu "Rodzina zastępcza" Monika Mrozowska jest już mamą 5-letniej Karolinki. Teraz - jako Maja Kwiatkowska - będzie wychowywać kolejną pociechę.

W życiu Kwiatkowskich nigdy nie brakowało dzieci i wszystko wskazuje na to, że nadal nie będzie ich brakować. W najbliższym czasie w "Rodzinie zastępczej" pojawi się bowiem kolejny maluch, a państwo Kwiatkowscy, po raz pierwszy zostaną dziadkami.

Reklama

Młode serialowe małżeństwo, czyli Kuba (Leszek Zduń) oraz Maja (Monika Mrozowska) przeszło już lekcje rodzenia w prywatnej szkole. Zostali też odpowiednio poinstruowani, jak być dobrymi rodzicami. Rady udzielone przez ciotki, wujków i oczywiście dziadka Kuby, wreszcie znajdą swe zastosowanie w praktyce. Monice Mrozowskiej i Leszkowi Zduniowi przyjdzie się zmagać na planie serialu z prawdziwym maluchem.

"Myślałam, że mój serialowy dzidziuś będzie strasznie płakał i ciężko się będzie z nim grało" - mówi Monika Mrozowska. - "Okazało się jednak, że maluszek o serialowym imieniu Staś, przed kamerą jest po prostu profesjonalistą i potrafi się odpowiednio zachować" - żartuje aktorka, która prywatnie jest mamą pięcioletniej Karolinki, więc obycie z niemowlakiem nie jest jej obce.

Widzowie "Rodziny zastępczej plus" losy młodych rodziców będą mogli podglądać już w maju.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje