Reklama

Monika Mrozowska pokazała 18-letnią córkę

Monika Mrozowska pochwaliła się fanom zdjęciami swojej najstarszej córki. Karolina Szaciłło ma już 18 lat i wyrosła na prawdziwą piękność.

Gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" w odpowiedzi na zainteresowanie fanów postanowiła pochwalić się w sieci zdjęciami swojej najstarszej córki. Choć trudno w to uwierzyć, pierworodna Moniki Mrozowskiej jest już dorosła. 40-letnia aktorka, która w styczniu tego roku powitała na świecie swoją najmłodszą pociechę - syna Lucjana, który jest jej czwartym dzieckiem - uspokoiła obserwatorów, którzy martwili się tym, że nie pokazuje Karoliny w mediach społecznościowych.

"Wszystkim osobom zaniepokojonym nieobecnością w moich SM mojej najstarszej progenitury uprzejmie donoszę, że... Karolcia ma się dobrze (nawet bardzo). Nie chodzi z nami na spacery, bo... jest już na tyle duża (co niestety widać na pierwszym zdjęciu), że ma własne życie" - napisała Mrozowska, chwaląc się zdjęciami pięknej córki.

"Ale... w domowych pieleszach spędza czas rodzinnie, podczas wspólnych posiłków, dyskusji, a nawet od czasu do czasu obejrzy z nami jakiś film. Także... to, że kogoś nie ma na zdjęciu... wcale nie oznacza, że przestał istnieć" - podkreśliła z przymrużeniem oka aktorka.

Reklama

Monika Mrozowska w swoim wpisie zdradziła również, że ostatnio w jej domu gościła Misheel Jargalsaikhan, czyli serialowa Zosia z "Rodziny zastępczej". I choć żadna z nich nie pochwaliła się w sieci wspólnymi zdjęciami, to Mrozowska zapewnia, że naprawdę tak było. Ponadto mama 18-letniej Karoliny wyznała internautom, że ma pewne marzenie.

"Marzę o tym... żeby jeszcze kiedyś zmieścić się w tę kieckę Karoli z pierwszego zdjęcia i... wyglądać w niej choć w 10% jak moja córka, a nie... parówkowa" - napisała z rozbrajającą szczerością.

Pod spodem nie zabrakło komentarza Misheel, o której Monika wspomniała w obszernym wpisie pod zdjęciami córki. "Nie mogę się napatrzeć! Tak jak nie mogłam się napatrzeć np. wczoraj na wszystkie twoje bejbiki po kolei. No i przede wszystkim na ciebie" - napisała zachwycona Jargalsaikhan. "Też marzę, żeby zmieścić się kiedyś w tę kieckę i wyglądać w niej w 5% jak Karolka. Hahah" - dodała żartobliwie w post scriptum.

Autor: Maria Staroń

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje