Rodzina zastępcza

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1380
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Monika Mrozowska nie do poznania? Aktorka zaskoczyła fanów

Monika Mrozowska przeszła zaskakującą metamorfozę! Aktorka zdecydowała się na wyraźną zmianę fryzury! Do sieci trafiło zdjęcie, na którym gwiazda zaprezentowała fanom swoją przemianę. Internauci są jednak podzieleni...

Monika Mrozowska w stałym kontakcie z fanami

Monika Morozowska to lubiana aktorka i szczęśliwa mama czwórki pociech - dwóch córek i dwóch synów. Gwiazda swoją rolą w serialu "Rodzina zastępcza" zgromadziła sobie masę fanów, którzy od lat wiernie przyglądają się jej życiu. Kobieta pozostaje z nimi w stałym kontakcie poprzez swoje profile w mediach społecznościowych. 

Jej konto na Instagramie obserwuje aktualnie ponad 171 tys. użytkowników, którzy ochoczo reagują na każdą z publikacji 41-latki. Mrozowska chętnie dzieli się ze swoimi wielbicielami odrobiną szczegółów ze swojego życia.

Tak mieszka Monika Mrozowska. Prawdziwa oaza spokoju

Monika Mrozowska przeszła metamorfozę!

Reklama

Teraz gwiazda podzieliła się z internautami wyjątkową fotografią! Mrozowska zaprezentowała się w nowej fryzurze! Na opublikowanym zdjęciu widać, że aktorka zdecydowała się na grzywkę. Jej włosy są także krótsze, jaśniejsze i delikatniej zakręcone!

Pod zdjęciem Mrozowskiej bardzo szybko pojawiło się wiele komentarzy. Fani aktorki są jednak podzieleni. Oczywiście wiele z nich obdarowało kobietę masą komplementów: "Jest szał!", "Cudnie". 

Wśród słów zachwytu, pojawiły się jednak także negatywne komentarze. Nowa fryzura Mrozowskiej nie wszystkim przypadła do gustu...

Autor: Aleksandra Biłas

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Monika Mrozowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy