Reklama

Rodzina zastępcza

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1138
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kownacka wraca do pracy

Radosna nowina dla wielbicieli talentu Gabrieli Kownackiej (56 l.). Aktorka po wielomiesięcznej walce z rakiem wraca do serialu "Rodzina zastępcza".

"Plan filmowy rusza w styczniu. W scenariuszu pani Gabriela jest przewidziana. Nie ma innej opcji!" - zdradza Jolanta Trykacz, opiekun medialny popularnego serialu Polsatu.

Reklama

To niezwykle radosna nowina dla wielbicieli talentu sympatycznej aktorki, która od kilku lat zmagała się z chorobą nowotworową. Po raz pierwszy raka piersi u aktorki wykryto w 2004 roku. Jej znajomi mówią, że wówczas Kownacka próbowała połączyć leczenie z pracą zawodową.

Niestety choroba była wymagająca i aktorka musiała pójść na zwolnienie. Kilkumiesięczne leczenie dało znakomite efekty. Kownacka wróciła na plan filmowy oraz na scenę warszawskiego Teatru Narodowego.

Choroba znów jednak o sobie przypomniała. "Jeszcze wczesną wiosną pracowała, grała w teatrze" - mówią znajomi pani Gabrieli. "Nie skarżyła się. Okazało się jednak, że nowotwór znów zaatakował".

Aktorka ponownie zrezygnowała z pracy i zdecydowała się na wyjazd do kliniki w niemieckim Hannoverze. Nie pojawiła się nawet na październikowej imprezie, gdzie świętowano zakończenie pracy nad 300. odcinkiem "Rodziny zastępczej".

Ale wszyscy ciepło wspominali Gabrielę Kownacką i snuli plany, jaką przygotują dla niej niespodziankę, gdy tylko wróci na plan w warszawskiej Radości, gdzie nagrywany jest serial. A tymczasem aktorka wkrótce dostanie do rąk scenariusz, by uczyć się roli.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje