Reklama

Rodzina zastępcza

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1220
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Aktorki, które przerwały karierę. Z jakich powodów?

Miały talent, sławę i rozpoznawalność, ale nie skorzystały z tego w pełni. Mimo że początkowo ich kariera wyglądała obiecująco, los zadecydował o jej nagłym przerwaniu. Walka o zdrowie, podążanie za marzeniami, wypalenie zawodowe - to wszystko spowodowało, że o tych aktorkach słuch nagle zaginął. Jak dziś żyją? Która z nich odzyskała dawną sławę?

Joanna Trzepiecińska

Aktorka głównie kojarzona z serialem "Rodzina zastępcza" ma na swoim koncie wiele innych, cenionych ról. W 1987 roku zadebiutowała w serialu TVP1 "Rzeka kłamstwa", a później szybko związała się z warszawskim Teatrem Studio. Trzepiecińską można było oglądać w "Czarnym wąwozie" czy "Sztuce kochania".

Reklama

Kiedy w 2000 roku przyjęła rolę kultowej już Alutki w "Rodzinie zastępczej", nikt nie spodziewał się, że postać ta zyska ogromne uznanie publiczności. W tamtym czasie jej kariera zaczęła zwalniać tempo.

Od 2016 roku nie mieliśmy okazji zobaczyć jej na ekranie. Dlaczego? 

Teatr zawsze był bliski sercu Joanny Trzepiecińskiej, co wciąż powtarzała. W pewnym momencie postanowiła swój czas poświęcić właśnie jemu, czego nigdy nie żałowała. Dziś występuje na deskach, dubbinguje orz koncertuje w jazzowym projekcie. Sama aktorka wypowiadała się, że nie zależy jej na popularności, a spełnieniu.

- Dziś popularność ma w sobie posmak tandety. Wystarczy iść na parę bankietów, premier czy przyjęć, dać się obfotografować i... już. Prawdziwymi gwiazdami telewizji są proszki do prania, szampony, pieluchy i politycy. A ja? Jestem na końcu tej listy - stwierdziła kilka lat temu.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje