Reklama

Rodzina na Maxa

Ocena
serialu
5,6
Przeciętny
Ocen: 15
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rodzina na Maxa": Ogromna różnica wieku? Pojawiają się nowe problemy

W kolejnych odcinkach bohaterowie będą musieli stawić czoła nowym problemom. Przede wszystkim tych wynikających z różnicy wieku.

"Rodzina Maxa": Odcinek 7:

Max i Karolina muszą stawić czoła sprawom wynikającym z  różnicy wieku. Marek ma dla Julii wielką niespodziankę. Aśka bierze udział w akcji z kumplami. Karolina nadal czuje się zdenerwowana po tym, jak matka Maxa poprosiła ją o pozostawienie Maxa, więc zaczyna go unikać. Twierdzi, że to dlatego, bo organizuje przyjęcie urodzinowe Leona, więc Max postanawia jej pomóc.

"Rodzina na Maxa": Odciniek 8:

Leon znajduje w domu kilka "specjalnych" roślin schowanych w oranżerii, ale do kogo one należą? Nikt z domowników się do nich nie przyznaje. Kiedy Karolina nie pozwala Jadzi jechać na koncert z rockowym zespołem Łukasza, ta ucieka z domu. Max i Karolina odnajdują ją i odkrywają, że Łukasz jest chrześcijaninem, który złożył śluby czystości aż do małżeństwa. Max zauważa, że Jadzia mogła trafić gorzej, a zbyt emocjonalna Karolina cieszy się, że Max był przy niej, aby ją wspierać.

Reklama

"Rodzina na Maxa": O czym opowiada serial?

Rodzina na Maxa" to serial komediowo-obyczajowy, który z przymrużeniem oka opowiada o rodzinie, nieoczekiwanej namiętności... i różnicy wieku. Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i sam nie wie, jak szybko zakochuje się. 

Ale ideał nie jest aż tak "idealny" - to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem... z eks-teściową (Ewa Kasprzyk). Ani dzieci, ani eks-teściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. Ale on nie podda się tak łatwo! Dlatego naprawdę warto śledzić zaskakujący finał tej historii.

Zobacz też:

"Wielka woda": Polityk z sercem. Tomasz Schuchardt o roli w hicie Netfliksa!

"M jak miłość": Odcinek 1676. Dramat Kasi! Karski ma białaczkę

"Kuchnia": Premiera drugiego sezonu serialu w Polsat Box Go

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy