Rodzina na Maxa
Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 51
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rodzina na Maxa": Nowy serial komediowy wkrótce zadebiutuje na antenie Polsatu

"Rodzina na Maxa" to komediowy serial z podtekstem, który widzowie Telewizji Polsat będą mogli zobaczyć już od soboty 4 marca, o godz. 21.00. Max to 25-letni playboy, który pewnego dnia bez pamięci zakochuje się w 40-letniej rozwódce i matce trójki dzieci. To uczucie wywoła lawinę zabawnych perypetii.

Nikodem Rozbicki gwiazdą "Rodziny na Maxa"

"Rodzina na Maxa" to serial komediowo-obyczajowy, który z przymrużeniem oka opowiada o rodzinie, nieoczekiwanej namiętności... i różnicy wieku. Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i sam nie wie, jak szybko zakochuje się. 

Ale ideał nie jest aż tak "idealny" - to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem... z eks-teściową (Ewa Kasprzyk). Ani dzieci, ani eks-teściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. On nie podda się jednak tak łatwo!

Reklama

Serial będzie można oglądać na antenie telewizji Polsat od soboty 4 marca, o godz. 21.00. Cały sezon jest dostępny w Polsat Box Go. 

"Rodzina na Maxa":Będzie drugi sezon!

W tytułowego bohatera w serialu wciela się Nikodem Rozbicki. Aktor przyznaje, że jest zachwycony tym, jaką tematykę podejmuje produkcja.

- To co mi się podoba w tym serialu to właśnie ten element walki ze stereotypami i próba przełamania pewnego tabu. Jednym z nich jest właśnie różnica wieku. Wierzę, że płynie z tego jakieś ważne przesłanie. (...) Życzę sobie i nam, żeby coraz więcej takich produkcji się pojawiało, bo trzeba otwierać swoją głowę i akceptować to, że różnie się może w życiu potoczyć. 

Choć pierwszy sezon serialu zadebiutuje na antenie Polsatu wiosną, produkcja kończy już pracę na planie drugiej odsłony "Rodziny na Maxa".

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Rodzina na Maxa | Nikodem Rozbicki | Polsat Box Go: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy