Ród smoka
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 71
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zawiłe intrygi, epickie widowisko i... smoki! Powraca kontynuacja serialowego hitu

Już wkrótce widzowie ponownie będą mieli okazję przenieść się do fikcyjnego świata Westeros. Drugi sezon "Rodu smoka" zadebiutuje w czerwcu. W sieci pojawił się nowy zwiastun, który zapowiada spektakularne widowisko.

"Ród smoka": O czym jest serial?

Akcja serialu "Ród smoka" rozgrywa się się 200 lat przed wydarzeniami z "Gry o tron" i skupia się na wojnie domowej, wywołanej przez króla Viserysa Targaryena, który zerwał z tradycją i mianował swoją córkę następczynią tronu.

Co wydarzy się w drugim sezonie? Westeros znajduje się na krawędzi krwawej wojny domowej. Zielona Rada wspierająca króla Aegona i Czarna Rada królowej Rhaenyry walczą o wpływy. Każda ze strony rości sobie prawo do Żelaznego Tronu - czytamy w opisie HBO Max.

Reklama

W obsadzie ponownie pojawią się: Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Tom Glynn-Carney, Sonoya Mizuno i Rhys Ifans. Ponadto: Harry Collett, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Phia Saban, Jefferson Hall i Matthew Needham. 

Do obsady dołączą: Abubakar Salim jako Alyn of Hull, Gayle Rankin jako Alys Rivers, Freddie Fox jako Ser Gwayne Hightower, Simon Russell Beale jako Ser Simon Strong, Clinton Liberty jako Addam of Hull, Jamie Kenna jako Ser Alfred Broome, Kieran Bew jako Hugh, Tom Bennett jako Ulf, Tom Taylor jako Lord Cregan Stark i Vincent Regan jako Ser Rickard Thorne. 

"Ród smoka": Zwiastun. Kiedy premiera?

W sieci pojawił się nowy zwiastun drugiego sezonu "Rodu smoka". Filmik zapowiada spektakularne widowisko, wypełnione zawiłymi intrygami, epickimi bitwami i oczywiście... smokami! Druga odsłona "Rodu smoka" zadebiutuje 17 czerwca na HBO i Max (wcześniej HBO Max). Twórcy przygotowali dla widzów osiem odcinków.

Czytaj więcej: Na ten serial czeka cały świat. Nowy zwiastun ujawnia jego tajemnice

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ród smoka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy