Ród smoka
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 90
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ród smoka": Ty Tennant jest adoptowanym synem znanego aktora

Ty Tennant wystąpił w jednym odcinku hitu HBO Max - "Ród smoka". 20-letni aktor ma przed sobą wielką przyszłość. Okazuje się, że prywatnie jest adoptowanym synem Davida Tennanta, znanego z serialu "Doktor Who". Przyszywany tata zrobił młodemu gwiazdorowi psikusa podczas Comic-Con w Londynie.

"Ród smoka": Ty Tennant w roli Aegona Targaryena

Ty Tennant wcielił się w postać młodego Aegona Targaryena. Widzowie mieli okazję go zobaczyć w 6. odcinku pierwszego sezonu. 

Aktor ma zaledwie 20 lat i dopiero rozpoczyna swoją przygodę z aktorstwem. Do tej pory wystąpił w takich produkcjach jak: "Tolkien", "Na sygnale", czy "Doom Patrol".

"Ród smoka": Ty Tennant jest adoptowanym synem Davida Tenannta

Ty Tennant prywatnie jest adoptowanym synem popularnego aktora, Davida Tennanta. Młody gwiazdor ostatnio gościł na Comic-Conie w Londynie. Towarzyszyli mu jego mama, Georgia Moffett oraz właśnie David Tennant, który sprawił psikusa 20-latkowi.

Reklama

Aktor zapozował obok Ty z kartką, na której widniał napis: "On wcale nie jest taki wyjątkowy". 

Okazuje się, że to kolejny raz, gdy ktoś w rodzinie Tennantów zostaje zaskoczony w ten sposób.  Dziadek Ty'a Tennanta i teść Davida, a jednocześnie popularny aktor, znany z "Doktora Who", czyli Peter Davison zażartował sobie w ten sam sposób z zięcia kilka miesięcy temu podczas Comic-Con w Walii.

Georgia Moffett wszystko uwieczniła i umieściła w mediach społecznościowych.

Czytaj więcej: Brittany Murphy: Tragiczne losy hollywoodzkiej gwiazdy

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ród smoka | David Tennant
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy