Ród smoka

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 47
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ród smoka": Milly Alcock żegna się z serialem!

Milly Alcock w ostatnim czasie podbiła serca widzów dzięki roli Rhaenyry Targaryen w serialu "Ród smoka". Teraz, gdy kariera młodej aktorki doskonale się rozwija, gwiazdka poinformowała, że zakończyła pracę na planie produkcji. W kolejnym odcinku zastąpi ją już inna aktorka.

Milly Alcock: Popularność

Udział w jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali tego roku otworzył przed Milly Alcock drzwi do kariery w telewizji i filmie. Jednak młoda Australijka już straciła ochotę na wielką karierę. Wszystko przez popularność, jaka spadła na nią po emisji pierwszych odcinków "Rodu smoka". W najnowszym wywiadzie dla "Nylon" serialowa Rhaenyra Targaryen wyznała, że sława jest "do bani", a sam udział w produkcji określiła mianem "pracy dorywczej". Co prawda Alcock liczy na to, że będzie dostawać propozycje nowych ról, ale w kameralnych filmach czy serialach. Do wielkich produkcji, jak "Ród smoka", już się zraziła.

Reklama

Teraz wiadomo już, że gwiazda zakończyła przygodę z serialem. Na jej Instagramie pojawiły się pożegnalne kadry zza kulis "Rodu smoka"

- Kocham was wszystkich, kocham cię i kocham to! - napisała pod zdjęciami. do których zapozowała z innymi aktorami z obsady.

W roli Rhaenyry Targaryen, w którą dotychczas wcielała się Alcock, niebawem zobaczymy Olivię Cook.

"Ród smoka": Fabuła

Akcja "Rodu smoka" rozgrywa się na 200 lat przed wydarzeniami pokazanymi w serialu "Gra o tron". Opowiada on o upadku władającego smokami rodu Targaryenów, do którego doprowadziła wojna domowa. Scenariusz powstał na podstawie powieści Martina zatytułowanej "Ogień i krew".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ród smoka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama