Reklama

30 Rock

Rockefeller Plaza 30

Ocena
serialu
4,6
Przeciętny
Ocen: 38
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Baldwin w kinach

Od piątku na polskich ekranach możemy oglądać gwiazdę serialu "Rockefeller Plaza 30". Aktor u boku Meryl Streep występuje w komedi romantycznej - "To skomplikowane".

Po dziesięciu latach od rozwodu byli małżonkowie nawiązują romans. Czy ten, oparty na namiętności, związek ma szansę? Zaskakująca komedia romantyczna z brawurowymi rolami Meryl Streep i Aleca Baldwina - tak w skrócie można przybliżyć kinową produkcję, przy okazji której Baldwin został zapytany o swój serial. A dokładniej czy trudno jest mu znaleźć równowagę pomiędzy karierą telewizyjną a kinową?

Reklama

" Lubię jedno i drugie. Uważam, że z widownią kinową chodzi się na randki, a z telewidzami bierze się ślub. Czasem świetnie jest dostać szansę, by nadać swojej karierze nowy kierunek." - skomentował Baldwin.

Zobacz zwiastun "To skomplikowane":

Przeczytaj recenzję filmu:

Wiedzieli, że się spotkają w Nowym Jorku. Przyjechali tu przecież na wielkie święto swojego syna - Luke'a (Hunter Parrish). Jednak nie wiedzieli, że spotkają się w hotelowym barze i... że ten wieczór tak się skończy...Jane (Meryl Streep) i Jake (Alec Baldwin) rozwiedli się przed 10 laty. On, znakomity prawnik, ożenił się ponownie.Jego wybranką została piękna i dużo młodsza od niego szefowa marketingu jednej ze stacji radiowych, Agnes (Lake Bell).

Jane zaś poświęciła się swojej cukierni i wychowaniu trójki ich dzieci.Teraz, gdy najmłodsza córka, Cory (Emily Kinney) wyprowadziła się z domu, Jane postanowiła przeprowadzić w nim remont kapitalny. Ma być w końcu taki, o jakim zawsze marzyła - z ogromną kuchnią. I tylko jednego brakuje jej do szczęścia - mężczyzny, partnera,na którym można się oprzeć, gdy jest ciężko i z którym można się cieszyć, małymi i wielkimi radościami.

Wreszcie pojawił się ktoś taki - Adam (Steve Martin),architekt, który ma przeprowadzić remont domu. Wszystko więc zaczęło się jakoś układać. Aż do czasu wieczoru w hotelowym barze, który przypadkowo spędziła z byłym mężem.

Gdy budzą się w hotelowym pokoju, Jake jest zachwycony. Dawno nie przeżył tak namiętnej nocy. Przypomniały mu się najlepsze chwile ich małżeństwa.Czuje, że to jest właśnie to, o czym marzył.

Jane natomiast jest przerażona.Spędziła upojną noc z byłym mężem,mężczyzną, który zdradził swoją żonę.Jednak choć jest zakłopotana, wkrótcespędzają ze sobą kolejną noc.

Chociaż przyjaciółki i psychoanalitykJane uważają, że romans z byłymmężem jej służy, ona nie jest o tym przekonana.Zwłaszcza że Jake znów zaczynazawodzić i nie przychodzi na umówione

randki. Jednak, gdy Jane decydujesię przerwać ten romans, Jakepostanawia odejść od swojej drugiejżony i wrócić do pierwszej.Zaskakująca, chwilami bardzo frywolnakomedia romantyczna i jednocześniefilm z pięknym przesłaniem- na miłość i namiętność nigdy nie jestza późno. Kolejna rewelacyjna rola wdorobku Meryl Streep oraz zaskakującyswoim wizerunkiem podstarzałego

kobieciarza Alec Baldwin sprawiają, żechce się "To skomplikowane" obejrzećco najmniej jeszcze raz. Po prostu rewelacja.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje